Małopolskie / Kraków Zmień
np. wózek, opel, niania...
tv / rtv / odtwarzacze dvd i video
Małopolskie / Kraków
Ogłoszenie, którego szukasz, nie jest już dłużej dostępne, ale znaleźliśmy inne ogłoszenia, mogące pasować do tego, czego poszukujesz.
Znajdź używany telewizor lcd, aparaty forograficzne cyfrówki i lustrzanki oraz lustrzanki cyfrowe typu nikon, canon na Gumtree Małopolskie / Kraków.
Poniżej znajdują się ogłoszenia sprzedaży używanych dvd, używane telewizory, używane aparaty cyfrowe, obiektywy, statywy i inne akcesoria.
Obecne zestawienia (527)
Kategoria:
tv / rtv / odtwarzacze dvd i video  (527)
Miejsce:
Małopolskie / Kraków  (527)
Rodzaj:
Wszystkie rodzaje
Oferowane  (509)
Poszukiwane  (17)
Ogłoszenia wyróżnione:
Wszystkie ogłoszenia wyróżnione
Cena:
-
Powiadomienia Gumtree [?]
Otrzymuj codziennie e-mail z najnowszymi ogłoszeniami w tej kategorii
Więcej filtrów
 
Wpisz zakres cen
-
Stan:
  • Nowy
  • Używany
Zobacz jako   Lista   Galeria
Cena Dodane
Gumtree: Babyliss Pro lokówka cyfrowa ceramiczna 19mm Nowa Babyliss Pro lokówka cyfrowa ceramiczna 19mm Nowa
Dziś mam do zaoferowania lokówkę cyfrową ceramiczno-turmalinową 19mm Babyliss Pro Nr seryjny: BAB2272e Produkt jest nowy, nie używany. Krótka rzeczowa specyfikacja: • 15 poziomów nagrzewania ...
Zł  150,00 < 1 godz. temu
Gumtree: Babyliss Pro lokówka ceramiczna 16mm Nowa ! Babyliss Pro lokówka ceramiczna 16mm Nowa !
Dziś mam do zaoferowania lokówkę ceramiczną Babyliss Pro 16mm Nr seryjny: BAB2171E Produkt jest nowy, nie używany. Krótka rzeczowa specyfikacja: -Płynna regulacja temperatury od 130 do 200 ...
Zł  110,00 < 1 godz. temu
Gumtree: Wahl professional lokówka ceramiczna 19mm Nowa Wahl professional lokówka ceramiczna 19mm Nowa
Dziś mam do zaoferowania lokówkę niemieckiej firmy Wahl Lokówki ceramiczne WAHL umożliwiają profesjonalne układanie włosów. Element grzejny z powłoką ceramiczną gwarantuje delikatne modelowanie ...
Zł  60,00 < 1 godz. temu
telewizor LG
Witam! Mam do sprzedania telewizor LG 21 cali. Sprawny w 100%. Sprzedaję z powodu wyprowadzki.Kontakt mailowy lub pod numerem telefonu 667285661.
Zł  170,00 < 1 godz. temu
Gumtree: TELEWIZOR Panasonic 100Hz 21cali QUINTRIX - QLINK 100%sprawny TELEWIZOR Panasonic 100Hz 21cali QUINTRIX - QLINK 100%sprawny
TELEWIZOR Panasonic QUINTRIX 100Hz - QLINK TV sprawny technicznie, stan bdb. Obudowa srebrna, telegazeta, 99 kanałów, 21 cali (51 cm),moc dźwięku 2 x 5W RMS (2 x 10 W MPO) , systemy PAL B/G, PAL- ...
Zł  250,00 < 3 godz. temu
Gumtree: Telewizor PANASONIC QUINTRIX 29cali 100Hz+PILOT stan idealny Telewizor PANASONIC QUINTRIX 29cali 100Hz+PILOT stan idealny
Witam oferuje trzy letni telewizor markowy + pilot firmy PANASONIC TX-29PS11P w bardzo dobrym stanie. Kineskop QUINTRIX, odświeżanie 100Hz przestrzenny dźwięk i mnóstwo dodatkowych oraz ...
Zł  450,00 < 3 godz. temu
Gumtree: tv tv
Do sprzedania telewizor daewoo, model DTA 21T1P. Telewizor po dawnych właścicielach mieszkania, po podłączeniu do prądu świeci się światełko, ale chyba z powodu braku pilota nie chce się ...
Zł  20,00 < 4 godz. temu
Gumtree: Kamera ukryta w czujniku dymu Kamera ukryta w czujniku dymu
Kamera ukryta w czujniku dymu, model AT DYM55 LENS 3,7mm. Sprzedam 3 szt (razem lub oddzielnie) cena 100pln/ za sztukę.
Zł  100,00 < 6 godz. temu
Gumtree: Rejestrator cyfrowy AVATECH z pilotem Rejestrator cyfrowy AVATECH z pilotem
Rejestrator cyfrowy AVATECH z pilotem; 4 kanały audio, 4 kanały video LAN obsługa PTZ. Doskonały do rejestrowania audio/video - monitoring sklepu/zaplecza/magazynu czy domu.
Zł  400,00 < 6 godz. temu
Gumtree: ZESTAW DO MONITORINGU ZESTAW DO MONITORINGU
Zestaw do monitoringu - sklep/dom. Rejestrator cyfrowy AVATECH z pilotem; 4 kanały audio, 4 kanały video LAN obsługa PTZ - cena 400 pln; 3 kamery ukryte w czujnikach dymu, model AT DYM55 LENS 3,7mm- ...
Zł  700,00 < 7 godz. temu
Gumtree: radio vintage nordmende chrom sprawne radio vintage nordmende chrom sprawne
70 radio vintage nordmende chrom sprawne 666 040 821
Zł  70,00 < 7 godz. temu
SONY TRINITRON 21;;
Witam mam do sprzedania telewizor SONY Trinitron 21 cali w idealnym stanie wizualnym i technicznym ,w komplecie pilot.
Zł  160,00 < 7 godz. temu
Gumtree: CB RADIO ALLAN MIDLAND 109 PLUS ANTENA 1,60 M SUPER STAN CB RADIO ALLAN MIDLAND 109 PLUS ANTENA 1,60 M SUPER STAN
JAK W TEMACIE RADIO W IDEALNYM STANIE POSIADA PUDEŁKO UCHWYTY INSTRUKCJE NIGDY NIEGRZEBANE I NIEKOMBINOWANE STAN IDEALNY W KOMPLECIE ANTENA NIEWIEM JAKIEJ FIRMY ALE MA 1,60 M NIESPRAWIAŁA PROBLEMÓW W ...
Zł  150,00 < 8 godz. temu
Gumtree: LG 26cali 3000 stan idealny LG 26cali 3000 stan idealny
Do sprzedanie Telewizor LG 26 cali, stan bardzo dobry. Telewizor zakupiony w 2008 roku. Dane Techniczne: Natywna rozdzielczość matrycy 1366x768 Rozmiar ekranu 26 Format 16:9 Jasność 500 ...
Zł  650,00 < 9 godz. temu
Gumtree: TELEVIZOR SONY* TELEVIZOR SONY*
witam do zaoferowania posiadam telewizor sony kdl-40v2500 niestety uszkodzona czeszciowo matryca . matryca do tego telewizora kosztuje w granicach 200-400zl max! sprzedaje z powodów zakupu nowego ...
Zł  259,00 < 9 godz. temu
Gumtree: TV LCD 42 calowy Telewizor Plazmowy LG 42PX3RVA-ZC stan idealny TV LCD 42 calowy Telewizor Plazmowy LG 42PX3RVA-ZC stan idealny
Mam do sprzedania Telewizor LCD Plazmowy Firmy LG model 42PX3RVA-ZV pilot orginalny w komplecie. W bardzo atrakcyjnej cenie,cena jego zakupu to 6990zł. Telewizor plazmowy LG 42PX3RVA-ZC 42'' ...
Zł  1 250,00 < 11 godz. temu
Gumtree: Telewizor SONY 14 cali z płaskim ekranem + pilot 100% sprawny Telewizor SONY 14 cali z płaskim ekranem + pilot 100% sprawny
Sprzedam Telewizor SONY TRINITRON 14" KV-1484MT wraz z pilotem idealny do małych i średnich pomieszczeń. Świetnie się sprawuje. Sprzęt sprawny stan idealny jak na używany telewizor. Bardzo dobry ...
Zł  160,00 < 12 godz. temu
Gumtree: Telewizor Daewoo 29cali 100Hz Slim Virtual Dolby Surround+pilot Telewizor Daewoo 29cali 100Hz Slim Virtual Dolby Surround+pilot
Sprzedam 29 calowy telewizor DAEWOO częstotliwość odświeżania obrazu 100 Hz nie męczy oczu...Wersja z małym kineskopem Slim. Telewizor jest w pełni sprawny nigdy nie sprawiał problemów nie był ...
Zł  350,00 < 12 godz. temu
Gumtree: Odtwarzacz MP3 ZEN STONE 1GB CZARNY CREATIVE Odtwarzacz MP3 ZEN STONE 1GB CZARNY CREATIVE
Witam mam do sprzedania Odtwarzacz mp3 ZEN STONE 1 GB CZARNY CREATIVE
Zł  150,00 < 12 godz. temu
Gumtree: tv grundig davio 16cali dvd manta 027 tv grundig davio 16cali dvd manta 027
oferuje w tak niskiej cenie gdyż zalegają mi w domu nie używane, oba przedmioty sprawne, telewizor 16 cali posiada dość duże plecy jak to bywa w starych telewizorach, daje gwarancje rozruchową 10 ...
Zł  50,00 < 12 godz. temu
Gumtree: tv sony 25 cali model KV - 25 X1K tv sony 25 cali model KV - 25 X1K
SPRZEDAM TV SONY 25 cali MODEL KV - 25X1K z pilotem nie zapewniam transportu jeżeli widzisz ogłoszenie znaczy że jest aktualne
Zł  110,00 < 13 godz. temu
Gumtree: TV PHILIPS MATCHLINE 29cali 100Hz Dolby Virtual RealFlat+pilot TV PHILIPS MATCHLINE 29cali 100Hz Dolby Virtual RealFlat+pilot
Telewizor PHILIPS MATCHLINE 29cali 100Hz Dolby Virtual RealFlat+pilot Rewelacyjny TV z super obrazem w reglamentowanej serii PHILIPS MATCHLINE 100Hz PHILIPS 29PT9008/12 29"100Hz Real Flat Black Line ...
Zł  450,00 < 13 godz. temu
Gumtree: Nawigacja GPS Lark 35.8 gwarancja kpl. odblokowana okazja 2 Gb Nawigacja GPS Lark 35.8 gwarancja kpl. odblokowana okazja 2 Gb
Sprzedam nawigację LARK 35.8 kupiona w styczniu 2011 ( gwarancja 2 lata ), od nowości folia na wyświetlaczu, kpl. fabryczny: pudełko, nawigacja, uchwyt do szyby, ładowarka samochodowa, rysik, karta ...
Zł  120,00 < 13 godz. temu
Gumtree: Telewizor Grundig Xentia 55 stan bardzo dobry Telewizor Grundig Xentia 55 stan bardzo dobry
Do sprzedania Telewizor Grundig Xentia 55 Całkowicie płaski ekran Real Flat o przekątnej ekranu 21" (widoczny obraz 53 cm) Kineskop typu Slim o głębokości zaledwie 38 cm Systemy optymalizacji obrazu: ...
Zł  199,00 < 14 godz. temu
Gumtree: Szpulowiec M2405S ze szpulami Szpulowiec M2405S ze szpulami
Sprzedam magnetofon M2405S razem z dużą ilością szpul na których nagrana w większości jest dobra muzyka głównie jazz (H.Hancock ,M.Davis, J.Coltrane ,E.Fitzgerald ,M.Brecker i wiele wiele innych ...
Zł  100,00 < 14 godz. temu
Gumtree: Telewizor okazja Telewizor okazja
sprzedam Panasonic 14 cali , pilot, antena , stan bdb, sprawny, mozliwość przywozu w cenie.okazja .!
Zł  135,00 < 15 godz. temu
Gumtree: THOMSON 21 CALI PŁASKI EKRAN OKAZJA !!!!!! 130ZL DLA STUDENTA THOMSON 21 CALI PŁASKI EKRAN OKAZJA !!!!!! 130ZL DLA STUDENTA
JAK W TEMACIE 1000% SPRAWNY TELEWIZOR 21 CALI FIRMY THOMSON. OKOLICE BIAŁEGO PRĄDNIKA
Zł  130,00 < 15 godz. temu
Gumtree: PRZEWODY TELEWIZYJNE EURO(skart) na 4 CHINCH PRZEWODY TELEWIZYJNE EURO(skart) na 4 CHINCH
Działają w obie strony!!! 4 chinche na EURO Kraków Krowodrza 607 120 273 bez sms mogę wysłać koszt 5zł
Zł  10,00 < 15 godz. temu
Gumtree: Telewizor Samsung 21cali kolor srebrny stan bardzo dobry+pilot Telewizor Samsung 21cali kolor srebrny stan bardzo dobry+pilot
Witam. Sprzedam telewizor kineskopowy marki Samsung CZ-21F52T . Telewizor jest sprawny, jego stan wizualny oceniam na bardzo dobry. Do TV dołączam pilota. Poniżej przedstawiam kilka danych ...
Zł  220,00 < 15 godz. temu
Gumtree: TV SONY WEGA TRINITRON 29" 100HZ PŁASKI OKAZJA !!!!! TV SONY WEGA TRINITRON 29" 100HZ PŁASKI OKAZJA !!!!!
JAK W TEMACIE IDEALNY SONY WEGA TRINITRON Z PRZESTRZENYM DZWIEKIEM, 29 CALI. ODBIOR OKOLICE BIAŁEGO PRĄDNIKA. OKAZJA!!!!!!
Zł  199,00 < 15 godz. temu
Gumtree: Telewizor JVC AV-21QS5 stereo nicam jak nowy +pilot Telewizor JVC AV-21QS5 stereo nicam jak nowy +pilot
Mam do zaoferowania 2,5 roczny telewizor JVC 21 cali z pilotem. Telewizor od roku jest nie użytkowany. Wpełni sprawny. Kolor obudowy srebrny,super płaski ekran. Bardzo ładny obraz. Polecam. Dane ...
Zł  250,00 < 15 godz. temu
Gumtree: boombox analogowy radio-magnetofon kasetowy, 2 kieszenie, stereo boombox analogowy radio-magnetofon kasetowy, 2 kieszenie, stereo
Oferuję analogowe radio z magnetofonem dwukasetowym. Stereofoniczne, trójdrożne głośniki odłączane od korpusu, (kabelek przy każdym głośniku ma ok. 1m długości, blokada mocowania) , trójpasmowy ...
Zł  25,00 < 16 godz. temu
Gumtree: Uszkodzony telewizor philipsa Uszkodzony telewizor philipsa
Witam, do sprzedania posiadam uszkodzony telewizor firmy philips, lampka czuwania się świeci
proszę o kontakt < 16 godz. temu
Gumtree: Tv Thomson 100Hz 29cali najwyższy model wbudowany sobwoofer Tv Thomson 100Hz 29cali najwyższy model wbudowany sobwoofer
TV THOMSON 29DC850 100 Hz dźwięk stereo Virtual Dolby Surround – posiada subwoofer (głośniki basów)! PIP-obraz w obrazie, przekątna ekranu 29”, menu polskie, telegazeta, blokada rodzicielska, zegar, ...
Zł  450,00 < 17 godz. temu
Gumtree: Odtwarzacz video Odtwarzacz video
Sprzedam widoczny na zdjęciu,produkcji japońskiej, magnetowid z pilotem Akai ( brak klapy komory kasety, poza tym w pełni sprawny). Cena 20 zł. Telefon 664 272 808.
Zł  20,00 27/05/2012
Gumtree: UCHWYT NA TV PLASMA/LCD 32-60", UDZWIG 80KG UCHWYT NA TV PLASMA/LCD 32-60", UDZWIG 80KG
SPRZEDAM NOWY WIESZAK, UCHWYT NA TV-PLASMA/LCD. UDZWIG 80 KG, 32-60". UCHWYT JEST NOWY ZAFOLIOWANY NIGDY NIE ROZPAKOWANY, W PUDEŁKU. JAK NA FOTO. KONTAKT PRZEZ GUMTREE BADZ TELEFONICZNY.
Zł  50,00 26/05/2012
Gumtree: Telewizor Panoramiczny 16;9 PHILIPS 100Hz 32 CALE 100% sprawny Telewizor Panoramiczny 16;9 PHILIPS 100Hz 32 CALE 100% sprawny
Witam, mam do zaoferowania używany panoramiczny Telewizor PHILIPS 32PW8506/58R 32 cale 100Hz Bardzo bogato wyposażony w funkcje model telewizora wyprodukowany we Francji. PHILIPS zastosował w tym ...
Zł  460,00 26/05/2012
Gumtree: Kabel do oscyloskopu i innych przyrządów pomiarowych Kabel do oscyloskopu i innych przyrządów pomiarowych
Kabel do oscyloskopu i innych przyrządów pomiarowych NOWY Kabel ma z obu stron złącze BNC 50 om Wymiary: 39cm długość Waga – 90g. Bez opakowania Sprzedaję tylko to, co na zdjęciu. SPRAWDŹ też inne ...
Zł  9,99 26/05/2012
Gumtree: BARDZO DOBRY TV SONY KV-21LT1K W Super jakość obrazu BARDZO DOBRY TV SONY KV-21LT1K W Super jakość obrazu
Na sprzedaż wystawiam używany Telewizor 21 calowy marki SONY zakupiony w Salonie Firmowym Sony w cenie 1699zł więc jego cenna na dziś wydaje się atrakcyjna.Telewizor jest w świetnym stanie ...
Zł  300,00 26/05/2012
Gumtree: Sprzedam TV Funai 29 cali płaski kineskop SLIM 100Hz Sprzedam TV Funai 29 cali płaski kineskop SLIM 100Hz
Bardzo ładny telewizor marki Funai Model 29D-0528HS 100 Hz 29 cali,obraz w obrazie PIP płaski kineskop,stop klatka,stereo,efekt przestrzenny dżwięku,piękne kolory,bardzo ładny wzorniczy wygląd,3 ...
Zł  450,00 26/05/2012
Gumtree: SAMSUNG STAN BDB!! SAMSUNG STAN BDB!!
WITAM!!! Sprzedam telewizor marki SAMSUNG model CZ-21A083N (21 cali) Stan telewizora określam na bardzo dobry, telewizor ma 4 lata. Piękne i żywe kolory. Nigdy nie był naprawiany.Obecnie jest mi ...
Zł  180,00 26/05/2012
Gumtree: Cienki Telewizor LCD Panasonic VIERA TX-32LX60P stan idealny Cienki Telewizor LCD Panasonic VIERA TX-32LX60P stan idealny
Cienki Telewizor LCD Panasonic VIERA TX-32LX60P stan idealny.W zestawie karton instrukcja pilot i tv wszystko co było... Witam serdecznie. Oferuję używany telewizor renomowanej firmy Panasonic ...
Zł  950,00 26/05/2012
Gumtree: OKAZJA! Telewizor SANYO 21 cali OKAZJA! Telewizor SANYO 21 cali
sprzedam 21" calowy sprawny telewizor kolorowy SANYO- ładny, czarny, elegancki, w 100% sprawny, jest w idealnym stanie wizualnym, żadnych rys etc. do tv GRATIS dodaje: - instrukcje obsługi, ...
Zł  50,00 26/05/2012
Gumtree: CB RADIO PRESIDENT TAYLOR CB RADIO PRESIDENT TAYLOR
Pilnie sprzedam CB RADIO PRESIDENT TAYLOR II Radio działa bardzo dobrze jak nowe,czyściutko i wyraźnie nadaje i odbiera. Cena 220zł
Zł  220,00 26/05/2012
Gumtree: Telewizor GRUNDIG 21" CRT TV +piolot Telewizor GRUNDIG 21" CRT TV +piolot
TELEWIZOR GRUNDIG 21 CALI PŁASKI EKRAN Producent: GRUNDIG Model: ELEGANCE 55 FLAT MF 55 2502/8 TELEWIZOR GRUNDIG ELEGANCE 55 FLAT MF 55 2502/8 PL/TOP Przekątna ekranu(cale): 21 Format ...
Zł  250,00 26/05/2012
Gumtree: TV LG 100Hz wbudowany SUBWOOFER + stolik dedykowany pod tv LG TV LG 100Hz wbudowany SUBWOOFER + stolik dedykowany pod tv LG
Witam. Mam do sprzedania telewizor LG RE-29FA34RX wraz z stolikiem Stan bardzo dobry, 100% sprawny. Telewizor, króry proponuję kupiłem w 2008r w Media Markt za 2999zł stolik dokupiłem osobno.. stan ...
Zł  500,00 26/05/2012
Gumtree: Telewizor z wąskim kineskopem Slim LG 29 CALI 100Hz+pilot Telewizor z wąskim kineskopem Slim LG 29 CALI 100Hz+pilot
Mam do sprzedania w świetnym stanie telewizor w wersji slim z pilotem.Telewizor ma zaledwie dwa i pół roku mało używany od roku wcale.Wszystko sprawne oczywiście.Kineskop szerokości zaledwie 39cm nie ...
Zł  480,00 26/05/2012
Gumtree: Okazja 100 Hz telewizor THOMSON 29 cali z ekranem HIGH FOCUS Okazja 100 Hz telewizor THOMSON 29 cali z ekranem HIGH FOCUS
Telewizor w świetnym stanie żadnych rys,otarć,napraw itp. W zestawie instrukcja obsługi oraz orginalny pilot. * Kolor srebrny * Bardzo ładny, nowoczesny o współczesnych trendach i modny wygląd * ...
Zł  370,00 26/05/2012
Gumtree: TELEWIZOR Panasonic 21" z kineskopem Quintrix F 100Hz stan igła TELEWIZOR Panasonic 21" z kineskopem Quintrix F 100Hz stan igła
Witam mam do zaoferowania w pełni sprawny w bardzo dobrym stanie telewizor Panasonic QuintrixF 100Hz z pilotem i instrukcją obsługi.Stan oceniam na idealny.Przepraszam za słaba jakość ...
Zł  250,00 26/05/2012
Sprzedam nagrywarkę telewizyjną sony RDR-HX720 z dyskiem HDD
Okazja. Sprzedam nagrywarkę Sony z dyskiem twardym i nagrywarką DVD. Stan idealny techniczny i wizualny. Szczegółowe informacje: 503 723 905 .
Zł  320,00 26/05/2012
Strona:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Następne >
RSS
Uważaj, ten ogłoszeniodawca dodał wiele ogłoszeń, które byliśmy zmuszeni usunąć.