|
|
|
|
|
|
Babyliss Pro lokówka cyfrowa ceramiczna 19mm Nowa
Dziś mam do zaoferowania lokówkę cyfrową ceramiczno-turmalinową 19mm Babyliss Pro
Nr seryjny: BAB2272e
Produkt jest nowy, nie używany.
Krótka rzeczowa specyfikacja:
• 15 poziomów nagrzewania ...
|
Zł 150,00
|
< 1 godz. temu
|
|
|
|
Babyliss Pro lokówka ceramiczna 16mm Nowa !
Dziś mam do zaoferowania lokówkę ceramiczną Babyliss Pro 16mm
Nr seryjny: BAB2171E
Produkt jest nowy, nie używany.
Krótka rzeczowa specyfikacja:
-Płynna regulacja temperatury od 130 do 200 ...
|
Zł 110,00
|
< 1 godz. temu
|
|
|
|
Wahl professional lokówka ceramiczna 19mm Nowa
Dziś mam do zaoferowania lokówkę niemieckiej firmy Wahl
Lokówki ceramiczne WAHL umożliwiają profesjonalne układanie włosów. Element grzejny z powłoką ceramiczną gwarantuje delikatne modelowanie ...
|
Zł 60,00
|
< 1 godz. temu
|
|
|
|
telewizor LG
Witam! Mam do sprzedania telewizor LG 21 cali. Sprawny w 100%. Sprzedaję z powodu wyprowadzki.Kontakt mailowy lub pod numerem telefonu 667285661.
|
Zł 170,00
|
< 1 godz. temu
|
|
|
|
TELEWIZOR Panasonic 100Hz 21cali QUINTRIX - QLINK 100%sprawny
TELEWIZOR Panasonic QUINTRIX 100Hz - QLINK
TV sprawny technicznie, stan bdb. Obudowa srebrna, telegazeta, 99 kanałów, 21 cali (51 cm),moc dźwięku 2 x 5W RMS (2 x 10 W MPO) , systemy PAL B/G, PAL- ...
|
Zł 250,00
|
< 3 godz. temu
|
|
|
|
Telewizor PANASONIC QUINTRIX 29cali 100Hz+PILOT stan idealny
Witam oferuje trzy letni telewizor markowy + pilot firmy
PANASONIC TX-29PS11P w bardzo dobrym stanie.
Kineskop QUINTRIX, odświeżanie 100Hz przestrzenny
dźwięk i mnóstwo dodatkowych oraz ...
|
Zł 450,00
|
< 3 godz. temu
|
|
|
|
tv
Do sprzedania telewizor daewoo, model DTA 21T1P. Telewizor po dawnych właścicielach mieszkania, po podłączeniu do prądu świeci się światełko, ale chyba z powodu braku pilota nie chce się ...
|
Zł 20,00
|
< 4 godz. temu
|
|
|
|
Kamera ukryta w czujniku dymu
Kamera ukryta w czujniku dymu, model AT DYM55 LENS 3,7mm. Sprzedam 3 szt (razem lub oddzielnie) cena 100pln/ za sztukę.
|
Zł 100,00
|
< 6 godz. temu
|
|
|
|
Rejestrator cyfrowy AVATECH z pilotem
Rejestrator cyfrowy AVATECH z pilotem; 4 kanały audio, 4 kanały video LAN obsługa PTZ. Doskonały do rejestrowania audio/video - monitoring sklepu/zaplecza/magazynu czy domu.
|
Zł 400,00
|
< 6 godz. temu
|
|
|
|
ZESTAW DO MONITORINGU
Zestaw do monitoringu - sklep/dom. Rejestrator cyfrowy AVATECH z pilotem; 4 kanały audio, 4 kanały video LAN obsługa PTZ - cena 400 pln; 3 kamery ukryte w czujnikach dymu, model AT DYM55 LENS 3,7mm- ...
|
Zł 700,00
|
< 7 godz. temu
|
|
|
|
radio vintage nordmende chrom sprawne
70 radio vintage nordmende chrom sprawne 666 040 821
|
Zł 70,00
|
< 7 godz. temu
|
|
|
|
SONY TRINITRON 21;;
Witam mam do sprzedania telewizor SONY Trinitron 21 cali w idealnym stanie wizualnym i technicznym ,w komplecie pilot.
|
Zł 160,00
|
< 7 godz. temu
|
|
|
|
CB RADIO ALLAN MIDLAND 109 PLUS ANTENA 1,60 M SUPER STAN
JAK W TEMACIE RADIO W IDEALNYM STANIE POSIADA PUDEŁKO UCHWYTY INSTRUKCJE NIGDY NIEGRZEBANE I NIEKOMBINOWANE STAN IDEALNY W KOMPLECIE ANTENA NIEWIEM JAKIEJ FIRMY ALE MA 1,60 M NIESPRAWIAŁA PROBLEMÓW W ...
|
Zł 150,00
|
< 8 godz. temu
|
|
|
|
LG 26cali 3000 stan idealny
Do sprzedanie Telewizor LG 26 cali, stan bardzo dobry. Telewizor zakupiony w 2008 roku.
Dane Techniczne:
Natywna rozdzielczość matrycy 1366x768
Rozmiar ekranu 26
Format 16:9
Jasność 500 ...
|
Zł 650,00
|
< 9 godz. temu
|
|
|
|
TELEVIZOR SONY*
witam do zaoferowania posiadam telewizor sony kdl-40v2500 niestety uszkodzona czeszciowo matryca . matryca do tego telewizora kosztuje w granicach 200-400zl max! sprzedaje z powodów zakupu nowego ...
|
Zł 259,00
|
< 9 godz. temu
|
|
|
|
TV LCD 42 calowy Telewizor Plazmowy LG 42PX3RVA-ZC stan idealny
Mam do sprzedania Telewizor LCD Plazmowy Firmy LG model 42PX3RVA-ZV pilot orginalny w komplecie.
W bardzo atrakcyjnej cenie,cena jego zakupu to 6990zł.
Telewizor plazmowy LG 42PX3RVA-ZC 42'' ...
|
Zł 1 250,00
|
< 11 godz. temu
|
|
|
|
Telewizor SONY 14 cali z płaskim ekranem + pilot 100% sprawny
Sprzedam Telewizor SONY TRINITRON 14" KV-1484MT wraz z pilotem idealny do małych i średnich pomieszczeń.
Świetnie się sprawuje.
Sprzęt sprawny stan idealny jak na używany telewizor.
Bardzo dobry ...
|
Zł 160,00
|
< 12 godz. temu
|
|
|
|
Telewizor Daewoo 29cali 100Hz Slim Virtual Dolby Surround+pilot
Sprzedam 29 calowy telewizor DAEWOO częstotliwość odświeżania obrazu 100 Hz nie męczy oczu...Wersja z małym kineskopem Slim.
Telewizor jest w pełni sprawny nigdy nie sprawiał problemów nie był ...
|
Zł 350,00
|
< 12 godz. temu
|
|
|
|
Odtwarzacz MP3 ZEN STONE 1GB CZARNY CREATIVE
Witam mam do sprzedania Odtwarzacz mp3 ZEN STONE 1 GB CZARNY CREATIVE
|
Zł 150,00
|
< 12 godz. temu
|
|
|
|
tv grundig davio 16cali dvd manta 027
oferuje w tak niskiej cenie gdyż zalegają mi w domu nie używane, oba przedmioty sprawne, telewizor 16 cali posiada dość duże plecy jak to bywa w starych telewizorach, daje gwarancje rozruchową 10 ...
|
Zł 50,00
|
< 12 godz. temu
|
|
|
|
tv sony 25 cali model KV - 25 X1K
SPRZEDAM TV SONY 25 cali MODEL KV - 25X1K z pilotem nie zapewniam transportu jeżeli widzisz ogłoszenie znaczy że jest aktualne
|
Zł 110,00
|
< 13 godz. temu
|
|
|
|
TV PHILIPS MATCHLINE 29cali 100Hz Dolby Virtual RealFlat+pilot
Telewizor PHILIPS MATCHLINE 29cali 100Hz Dolby Virtual RealFlat+pilot
Rewelacyjny TV z super obrazem w reglamentowanej serii PHILIPS MATCHLINE 100Hz PHILIPS 29PT9008/12 29"100Hz Real Flat Black Line ...
|
Zł 450,00
|
< 13 godz. temu
|
|
|
|
Nawigacja GPS Lark 35.8 gwarancja kpl. odblokowana okazja 2 Gb
Sprzedam nawigację LARK 35.8 kupiona w styczniu 2011 ( gwarancja 2 lata ), od nowości folia na wyświetlaczu, kpl. fabryczny: pudełko, nawigacja, uchwyt do szyby, ładowarka samochodowa, rysik, karta ...
|
Zł 120,00
|
< 13 godz. temu
|
|
|
|
Telewizor Grundig Xentia 55 stan bardzo dobry
Do sprzedania Telewizor Grundig Xentia 55 Całkowicie płaski ekran Real Flat o przekątnej ekranu 21" (widoczny obraz 53 cm) Kineskop typu Slim o głębokości zaledwie 38 cm Systemy optymalizacji obrazu: ...
|
Zł 199,00
|
< 14 godz. temu
|
|
|
|
Szpulowiec M2405S ze szpulami
Sprzedam magnetofon M2405S razem z dużą ilością szpul na których nagrana w większości jest dobra muzyka głównie jazz (H.Hancock ,M.Davis, J.Coltrane ,E.Fitzgerald ,M.Brecker i wiele wiele innych ...
|
Zł 100,00
|
< 14 godz. temu
|
|
|
|
Telewizor okazja
sprzedam Panasonic 14 cali , pilot, antena , stan bdb, sprawny, mozliwość przywozu w cenie.okazja .!
|
Zł 135,00
|
< 15 godz. temu
|
|
|
|
THOMSON 21 CALI PŁASKI EKRAN OKAZJA !!!!!! 130ZL DLA STUDENTA
JAK W TEMACIE 1000% SPRAWNY TELEWIZOR 21 CALI FIRMY THOMSON. OKOLICE BIAŁEGO PRĄDNIKA
|
Zł 130,00
|
< 15 godz. temu
|
|
|
|
PRZEWODY TELEWIZYJNE EURO(skart) na 4 CHINCH
Działają w obie strony!!! 4 chinche na EURO Kraków Krowodrza 607 120 273 bez sms mogę wysłać koszt 5zł
|
Zł 10,00
|
< 15 godz. temu
|
|
|
|
Telewizor Samsung 21cali kolor srebrny stan bardzo dobry+pilot
Witam.
Sprzedam telewizor kineskopowy marki Samsung CZ-21F52T . Telewizor jest sprawny, jego stan wizualny oceniam na bardzo dobry. Do TV dołączam pilota. Poniżej przedstawiam kilka danych ...
|
Zł 220,00
|
< 15 godz. temu
|
|
|
|
TV SONY WEGA TRINITRON 29" 100HZ PŁASKI OKAZJA !!!!!
JAK W TEMACIE IDEALNY SONY WEGA TRINITRON Z PRZESTRZENYM DZWIEKIEM, 29 CALI. ODBIOR OKOLICE BIAŁEGO PRĄDNIKA. OKAZJA!!!!!!
|
Zł 199,00
|
< 15 godz. temu
|
|
|
|
Telewizor JVC AV-21QS5 stereo nicam jak nowy +pilot
Mam do zaoferowania 2,5 roczny telewizor JVC 21 cali z pilotem. Telewizor od roku jest nie użytkowany. Wpełni sprawny.
Kolor obudowy srebrny,super płaski ekran.
Bardzo ładny obraz.
Polecam.
Dane ...
|
Zł 250,00
|
< 15 godz. temu
|
|
|
|
boombox analogowy radio-magnetofon kasetowy, 2 kieszenie, stereo
Oferuję analogowe radio z magnetofonem dwukasetowym.
Stereofoniczne, trójdrożne głośniki odłączane od korpusu, (kabelek przy każdym głośniku ma ok. 1m długości, blokada mocowania) , trójpasmowy ...
|
Zł 25,00
|
< 16 godz. temu
|
|
|
|
Uszkodzony telewizor philipsa
Witam, do sprzedania posiadam uszkodzony telewizor firmy philips, lampka czuwania się świeci
|
proszę o kontakt
|
< 16 godz. temu
|
|
|
|
Tv Thomson 100Hz 29cali najwyższy model wbudowany sobwoofer
TV THOMSON 29DC850 100 Hz dźwięk stereo Virtual Dolby Surround – posiada subwoofer (głośniki basów)! PIP-obraz w obrazie, przekątna ekranu 29”, menu polskie, telegazeta, blokada rodzicielska, zegar, ...
|
Zł 450,00
|
< 17 godz. temu
|
|
|
|
Odtwarzacz video
Sprzedam widoczny na zdjęciu,produkcji japońskiej, magnetowid z pilotem Akai ( brak klapy komory kasety, poza tym w pełni sprawny).
Cena 20 zł. Telefon 664 272 808.
|
Zł 20,00
|
27/05/2012
|
|
|
|
UCHWYT NA TV PLASMA/LCD 32-60", UDZWIG 80KG
SPRZEDAM NOWY WIESZAK, UCHWYT NA TV-PLASMA/LCD. UDZWIG 80 KG, 32-60". UCHWYT JEST NOWY ZAFOLIOWANY NIGDY NIE ROZPAKOWANY, W PUDEŁKU. JAK NA FOTO. KONTAKT PRZEZ GUMTREE BADZ TELEFONICZNY.
|
Zł 50,00
|
26/05/2012
|
|
|
|
Telewizor Panoramiczny 16;9 PHILIPS 100Hz 32 CALE 100% sprawny
Witam, mam do zaoferowania używany panoramiczny Telewizor PHILIPS 32PW8506/58R 32 cale 100Hz
Bardzo bogato wyposażony w funkcje model telewizora wyprodukowany we Francji. PHILIPS zastosował w tym ...
|
Zł 460,00
|
26/05/2012
|
|
|
|
Kabel do oscyloskopu i innych przyrządów pomiarowych
Kabel do oscyloskopu i innych przyrządów pomiarowych NOWY Kabel ma z obu stron złącze BNC 50 om Wymiary: 39cm długość Waga – 90g. Bez opakowania Sprzedaję tylko to, co na zdjęciu. SPRAWDŹ też inne ...
|
Zł 9,99
|
26/05/2012
|
|
|
|
BARDZO DOBRY TV SONY KV-21LT1K W Super jakość obrazu
Na sprzedaż wystawiam używany Telewizor 21 calowy marki SONY zakupiony w Salonie Firmowym Sony w cenie 1699zł więc jego cenna na dziś wydaje się atrakcyjna.Telewizor jest w świetnym stanie ...
|
Zł 300,00
|
26/05/2012
|
|
|
|
Sprzedam TV Funai 29 cali płaski kineskop SLIM 100Hz
Bardzo ładny telewizor marki Funai Model 29D-0528HS
100 Hz 29 cali,obraz w obrazie PIP płaski kineskop,stop klatka,stereo,efekt przestrzenny dżwięku,piękne kolory,bardzo ładny wzorniczy wygląd,3 ...
|
Zł 450,00
|
26/05/2012
|
|
|
|
SAMSUNG STAN BDB!!
WITAM!!! Sprzedam telewizor marki SAMSUNG model CZ-21A083N (21 cali) Stan telewizora określam na bardzo dobry, telewizor ma 4 lata. Piękne i żywe kolory. Nigdy nie był naprawiany.Obecnie jest mi ...
|
Zł 180,00
|
26/05/2012
|
|
|
|
Cienki Telewizor LCD Panasonic VIERA TX-32LX60P stan idealny
Cienki Telewizor LCD Panasonic VIERA TX-32LX60P stan idealny.W zestawie karton instrukcja pilot i tv wszystko co było...
Witam serdecznie.
Oferuję używany telewizor renomowanej firmy Panasonic ...
|
Zł 950,00
|
26/05/2012
|
|
|
|
OKAZJA! Telewizor SANYO 21 cali
sprzedam 21" calowy sprawny telewizor kolorowy SANYO-
ładny, czarny, elegancki, w 100% sprawny, jest w idealnym stanie wizualnym, żadnych rys etc.
do tv GRATIS dodaje:
- instrukcje obsługi,
...
|
Zł 50,00
|
26/05/2012
|
|
|
|
CB RADIO PRESIDENT TAYLOR
Pilnie sprzedam CB RADIO PRESIDENT TAYLOR II Radio działa bardzo dobrze jak nowe,czyściutko i wyraźnie nadaje i odbiera. Cena 220zł
|
Zł 220,00
|
26/05/2012
|
|
|
|
Telewizor GRUNDIG 21" CRT TV +piolot
TELEWIZOR GRUNDIG 21 CALI PŁASKI EKRAN
Producent:
GRUNDIG
Model:
ELEGANCE 55 FLAT MF 55 2502/8
TELEWIZOR GRUNDIG ELEGANCE 55 FLAT MF 55 2502/8 PL/TOP
Przekątna ekranu(cale):
21
Format ...
|
Zł 250,00
|
26/05/2012
|
|
|
|
TV LG 100Hz wbudowany SUBWOOFER + stolik dedykowany pod tv LG
Witam. Mam do sprzedania telewizor LG RE-29FA34RX wraz z stolikiem Stan bardzo dobry, 100% sprawny.
Telewizor, króry proponuję kupiłem w 2008r w Media Markt za 2999zł stolik dokupiłem osobno..
stan ...
|
Zł 500,00
|
26/05/2012
|
|
|
|
Telewizor z wąskim kineskopem Slim LG 29 CALI 100Hz+pilot
Mam do sprzedania w świetnym stanie telewizor w wersji slim z pilotem.Telewizor ma zaledwie dwa i pół roku mało używany od roku wcale.Wszystko sprawne oczywiście.Kineskop szerokości zaledwie 39cm nie ...
|
Zł 480,00
|
26/05/2012
|
|
|
|
Okazja 100 Hz telewizor THOMSON 29 cali z ekranem HIGH FOCUS
Telewizor w świetnym stanie żadnych rys,otarć,napraw itp.
W zestawie instrukcja obsługi oraz orginalny pilot.
* Kolor srebrny
* Bardzo ładny, nowoczesny o współczesnych trendach i modny wygląd
* ...
|
Zł 370,00
|
26/05/2012
|
|
|
|
TELEWIZOR Panasonic 21" z kineskopem Quintrix F 100Hz stan igła
Witam mam do zaoferowania w pełni sprawny w bardzo dobrym stanie telewizor Panasonic QuintrixF 100Hz z pilotem i instrukcją obsługi.Stan oceniam na idealny.Przepraszam za słaba jakość ...
|
Zł 250,00
|
26/05/2012
|
|
|
|
Sprzedam nagrywarkę telewizyjną sony RDR-HX720 z dyskiem HDD
Okazja. Sprzedam nagrywarkę Sony z dyskiem twardym i nagrywarką DVD. Stan idealny techniczny i wizualny. Szczegółowe informacje: 503 723 905 .
|
Zł 320,00
|
26/05/2012
|