|
|
|
|
|
|
Fotel regulowany do biurka IKEA
Fotel regulowany do biurka IKEA siedzisko: drewniane stelaż: metalowy kolor: różowo-szary na kółkach używany stan: bardzo dobry tel. 5 0 7 2 9 7 9 6 9
|
Zł 35,00
|
< 4 godz. temu
|
|
|
|
Sprzedam fotel rozkładany
Sprzedam fotel rozkładany. Powierzchnią spania ok. 190x76[cm], wymiary ok. 112x90x83 (szerokość x głębokość x wysokość). Posiada mały pojemnik.
|
Zł 100,00
|
< 11 godz. temu
|
|
|
|
Łóżko ( rozkładany fotel )
Mam do zaoferowania używany fotel, który po rozłożeniu pełni również funkcję łóżka. Posiada skrzynię na pościel. Stan dobry. Oprócz widocznych śladów użytkowania wszystko działa jak należy. Wymiary: ...
|
Zł 100,00
|
< 13 godz. temu
|
|
|
|
sprzedam 2 wygodne musztardowe fotele
Witam do sprzedania mam dwa fotele w kolorze musztardowym, bardzo wygodne i obszerne, idealne do oglądania TV i drzemek :) Fotele sprzedaje ponieważ potrzebuje miejsce na nowe biurko. o wymiarach ...
|
Zł 60,00
|
< 19 godz. temu
|
|
|
|
Tanio !!! Proszę o kontakt !!! Tanio !!!
Witam do sprzedania mam fotel ikea pokrowiec można wymienić na nowy w ikei cały fotel cena 100zł, procelana Ćmielów 70zł uzywana 2 razy !!!, półka metalowa 40zł, Proszę o kontakt 791012373 Dominik
|
Zł 200,00
|
< 19 godz. temu
|
|
|
|
fotel jednoosobowy z funkcją spania
Fotel jednoosobowy z funkcją spania z pojemnikiem na pościel. Obicie materiałowe brąz. Wymiar złożonego szerokość 95 cm głębokość 110 cm wysokość 85 cm. Powierzchnia spania 80cm na 190 cm. Mało ...
|
Zł 200,00
|
< 20 godz. temu
|
|
|
|
Sprzedam Tanio proszę o kontakt !!!
Witam do sprzedania stan bardzo dobry stolik szklany z chromowanymi nogami 270zł, stolik z nogą drewnianą i szkłem hartowanym 150zł, piłka fotel duża cena 150zł,szafka wiklinowa 40zł proszę o kontakt ...
|
Zł 600,00
|
< 20 godz. temu
|
|
|
|
fotel biurowy
fotel biurowy, granatowy, ma zepsuty podnośnik
|
Zł 25,00
|
< 23 godz. temu
|
|
|
|
Fotel 2-osobowy rozkładany
Fotel 2-osobowy rozkładany, sporadycznie używany stan bdb.
|
Zł 80,00
|
27/05/2012
|
|
|
|
naroznik z funkcją spania fotel 2 pufy skórzane - tanio
Witam serdecznie. Dzisiaj mam do sprzedania praktycznie niewiele używany skórzany narożnik z funkcją spania oraz do kompletu 1 bardzo zgrabny fotel i dodatkowo 2 pufy ze schowkiem. Narożnik taki jak ...
|
Zł 2 200,00
|
27/05/2012
|
|
|
|
FOTEL WYGODNY, PIĘKNY
FOTEL - BEŻOWY Z MOTYWAMI KWIATOWYMI, ŻAKARDOWYMI obiciami, W KOLORZE BRĄZU, BOKI DREWNIANE BRĄZOWE, UŻYWANY W BARDZO DOBRYM STANIE, CENA: 45 ZŁOTYCH, . WYSOKOŚĆ:91cm, SZEROKOŚĆ:84cm, GŁĘBOKOŚĆ:50CM, ...
|
Zł 45,00
|
26/05/2012
|
|
|
|
Meble + narożnik + fotel
Witam, mam do zaoferowania meble z narożnikiem i stolikiem, wszystko w komplecie Wszystko na zdjęciach poniżej, CENA 1000 zł za wszystko (8-częściowy zestaw mebli, narożnik, fotel i stolik). kontakt ...
|
Zł 1 000,00
|
26/05/2012
|
|
|
|
FOTEL DĘBOWY
POLECAM FOTEL DLA DZIADKA I BABCI CIOCI I WUJKA SOLIDNY O KONSTRUKCJI DREWNIANEJ MASYWNEJ DEBOWEJ STAN BARDZO DOBRY
|
Zł 50,00
|
26/05/2012
|
|
|
|
Fotel IKEA
Sprzedam Fotel IKEA uzywany bardzo mało i przez krótki okres czasu. Stan fotela BDB. Pokrycie -materiał, uprane, czyste bez plam itp. odbiór osobisty okolice Olsza II
|
Zł 60,00
|
26/05/2012
|
|
|
|
Duży fotel
Oferuje ogromny fotel: wys. 192, Wys. siedziska 95 Szer. 155 Gł. 130 Możliwość transportu - 2 zł/km 609298456
|
proszę o kontakt
|
26/05/2012
|
|
|
|
fotel
witam sprzedam fotel na płozach dla dziecka kolor beżowy ale fotel do wyprania i u góry trzeba sobie zszyć 2 dziurki bo mi pękło przy zakładaniu ale w niczym nie przeszkadza cena to 25zł odbiór ...
|
Zł 25,00
|
26/05/2012
|
|
|
|
LAMPY SYSTEMOWE PLEXIFORM VEGA
Oferuję używane oprawy systemowe PLEXIFORM seria VEGA Żadnych rys, odszczypań itd. Sprzedaję, ponieważ zmieniam wystrój biura.
W innym ogłoszeniu biurka i fotele biurowe w doskonałym ...
|
Zł 120,00
|
25/05/2012
|
|
|
|
Sprzedam łóżko (fotel jednoosobowy)
sprzedam łóżko (fotel jednoosobowy) wymiary: szerokość: 85cm. Długość 120cm po rozłożeniu 240cm. Kolor bez- brąz. Stan bardzo dobry. Więcej informacji pod numerem tel. 505 210 674 na meile nie ...
|
Zł 350,00
|
25/05/2012
|
|
|
|
SPRZEDAM REGAŁ RTV, STOLIK RTV, ŁAWO-STÓŁ i FOTEL OBROTOWY
1. REGAŁ RTV 205/74/33 - 240 zł.,
2. STOLIK RTV 69/60/36 - 140 zł.,
3. ŁAWO-STÓŁ z buku - 880 zł.,
wymiary: wys./dł./gł./: 63/129/69 - złożona, 77/173/69 - po rozłożeniu,
4. FOTEL OBROTOWY - 160 ...
|
proszę o kontakt
|
25/05/2012
|
|
|
|
FOTEL BIUROWY GROSPOL Z MECHANIZMEM SYNCHRO
Oferuję używany fotel biurowy firmy GROSPOL z mechanizmem SYNCHRO (odchylanie się do tyłu), ruchomymi, regulowanymi miękkimi podłokietnikami oraz regulowaną hydraulicznie wysokością. Sprzedaję, ...
|
Zł 360,00
|
25/05/2012
|
|
|
|
Super fotel
Witam mam do sprzedania super fotel czarny skóropodobny..Ma jedno pęknięcie na siedzeniu...Jest bardzo wygodny i stabilny. Transport we własnym zakresie możliwa pomoc przy załadunku. Wymiary to ...
|
Zł 120,00
|
25/05/2012
|
|
|
|
Wygodny fotel-narożnik
Do sprzedania fotel-narożnik, wysokość ok 80 cm, można dołączyć do niego kolejną część fotela z oddzielnego mojego ogłoszenia "Wygodny fotel ", stan bardzo dobry, odbiór w miejscowości ...
|
Zł 500,00
|
25/05/2012
|
|
|
|
wygodny fotel
oferuję bardzo wygodny fotel, na nogach drewnianych o wysokości ok 80 cm, był używany przez okres ok 6 miesięcy, więc jego stan oceniam jako bardzo dobry. Odbiór własny-Włosienica, okolice ...
|
Zł 450,00
|
25/05/2012
|
|
|
|
Narożnik plus dwa fotele - sprzedam !!! TANIO
Sprzedam narożnik plus dwa fotel w bardzo dobrym stanie. ( żadnych przetarć, dziur, plam ) rozmiar fotela 80 cm x 80 cm rozmiar narożnika 80 cm x 140 cm ( po rozłożeniu 170 x 140 ). Narożnik raczej ...
|
Zł 400,00
|
25/05/2012
|
|
|
|
Sprzedam fotel rozkładany
Witam! Sprzedam fotel rozkładany, 1-osobowy. Wymiary: szerokość - z drewnianymi oparciami - 85 cm, bez oparć - 70 cm, długość - złożony - 90 cm, rozłożony do spania - 182 cm, a z oparciami - 210 cm. ...
|
Zł 350,00
|
25/05/2012
|
|
|
|
Zestaw wpoczynkowy Vero Argento
Mam do sprzedania zestaw wypoczynkowy firmy Vero Argento składający się z sofy z funkcją spania, pojemnikiem na pościel, z trzystopniową regulacja podłokietników oraz z fotela obrotowego. Dodatkowo 4 ...
|
Zł 3 850,00
|
24/05/2012
|
|
|
|
Fotel "Old " +Funkcja "Relax"
SPRZEDAŻ RATALNA I. FOTEL OLD WYMIAR:WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA FOTELA 110 CM, SZEROKOŚĆ 78CM GŁĘBOKOŚĆ 98 CM,WYSOKOŚĆ PODŁOKIETNIKA 78CM, WYSOKOŚĆ SIEDZISKA 45CM, SZEROKOŚĆ SIEDZISKA 52CM,GŁĘBOKOŚĆ ...
|
Zł 1 000,00
|
24/05/2012
|
|
|
|
Sofa chesterfild rozkładana 195cm
SPRZEDAŻ RATALNA I.SOFA CHESTERFIELD ROZKŁADANA FUNKCJA SPANIA OKAZJONALNEGO O POW. 190X120 CM WYMIAR: 195 CAŁOŚĆ, WYSOKOŚĆ SOFY 75 CM Z TKANINY Z I GRUPY CENOWEJ LUB Z EKO SKÓRY 2000 ZŁ Z TKANINY Z ...
|
Zł 2 000,00
|
24/05/2012
|
|
|
|
Fotelik z imieniem"Kamilek"- prezent na roczek
Mam do sprzedania nowy, śliczny fotelik z wyszytym imieniem "Kamilek" . Doskonały prezent dla chłopca o tym imieniu na jego pierwsze urodziny. Fotel jest cały z gąbki. Pokrowiec wykonany jest z ...
|
Zł 120,00
|
24/05/2012
|
|
|
|
Krzesło obrotowe sprawne
Fotel obrotowy firmy PROFIm. Mechanizm podnoszenia sprawny, kółka plastikowe.
516 522 988
Pozdrawiam,
Karol
|
Zł 50,00
|
24/05/2012
|
|
|
|
SZYCIE POKROWCÓW NA SOFY, FOTELE, KRZESŁA, PUFY, FIRANY, ZASŁONY
Witam Państwa. Oferuję usługę szycia pokrowców na sofy (również sofy IKEA których nie ma już w sprzedaży) fotele, pufy, krzesła, oraz narożniki. Mają państwo również możliwość wybrania na miejscu ...
|
proszę o kontakt
|
24/05/2012
|
|
|
|
OKAZJA! Do sprzedania wygodny fotel.
Mam do sprzedania w bardzo dobrym stanie zadbany, a przede wszystkim bardzo wygodny fotel. Mebel był używany sporadycznie przez okres dwóch lat od zakupu. Zachęcam osoby lubiące relaks. Odbiór ...
|
Zł 119,00
|
24/05/2012
|
|
|
|
Fotel do masażu
Sprzedam fotel do masażu Lifeforce LF02B-51. Użyty zaledwie kilka razy więc jest jak nowy. Pilot na kablu pozwala na programowanie różnych cykli masażu dla różnych części ciała. Znakomite działanie ...
|
Zł 999,00
|
24/05/2012
|
|
|
|
fotel-łóżko na sprzedaż
hej, fotel - łóżko w dobrym stanie, w sam raz do małęgo pokoju.Służyło początkowo w pokoju dziecięcym ale idealnie nadaje sie również dla wysokich osób. Łóżko jest w bardzo dobrym stanie technicznym ...
|
proszę o kontakt
|
23/05/2012
|
|
|
|
Fotel rozkładany
Fotel rozkładany dwuosobowy z pojemnikiem na pościel. Wymiary po rozłożeniu 200cm/125cm. Do obejrzenia w Komisie Meblowym przy ul. kamiennej 10. Tel 12 633 93 85.
|
Zł 250,00
|
23/05/2012
|
|
|
|
sprzedam fotel
Sprzedam jednoosobowy rozkładany fotel do spania. Używany, ale w dobrym stanie. W razie pytań proszę pisać. Odbiór we własnym zakresie na terenie Krakowa (okolice Ronda Ofiar Katynia). Cena do ...
|
Zł 100,00
|
22/05/2012
|
|
|
|
Sprzedam meble biurowe
Meble biurowe używane, stan b. dobry. W skład mebli wchodzi 10 elementów - 2 biurka, dwie przystawki, szafki 6 szt. Kolor wiśnia. W komplecie dodatkowo 3 krzesła oraz fotel biurowy obrotowy.
|
Zł 2 000,00
|
22/05/2012
|
|
|
|
Fotel Ektorp Jennylund ikea Jak Nowy + Poduszka
Sprzedam fotel IKEA EKTORP JENNYLUND z pokryciem + dodatkowo poduszka pasujące do fotela.
Fotel jak nowy- używany 3 miesiące.
Pokrycie w stanie idealnym. Można je prać w pralce. Wymiary fotela: ...
|
Zł 299,00
|
22/05/2012
|
|
|
|
SPRZEDAM FOTEL KOSMETYCZNY
WITAM . PILNIE SPRZEDAM FOTEL KOSMETYCZNY. ZAINTERESOWANYCH PROSZE O KONTAKT 506023004
|
proszę o kontakt
|
22/05/2012
|
|
|
|
Przedwojenny stylowy fotel
Sprzedam stylowy, przedwojenny fotel. Wymiary: wys/szer/głęb - 93/63/55 (cm)
|
Zł 450,00
|
21/05/2012
|
|
|
|
Ława, Dywan, Fotele
Ława- 89zł Dywan- 69zł. Fotel-149zł Stan b.dobry. Zobacz moje inne ogłoszenia. Numer tel.503-325-394
|
proszę o kontakt
|
21/05/2012
|
|
|
|
fotel , krzesło, styl nowoczesny
Do sprzedania w trybie pilnym elegancki fotel nierozkładany, dizajnerska prosta forma, kolor beżowy, stan w miarę dobry, chromowane nogi, eko-skóra z powierzchownymi spękaniami (fot.), pod narzutę ...
|
Zł 40,00
|
21/05/2012
|
|
|
|
Krzesła Bravo Gtp Oraz Akcesoria. Okazja Po 50 zł Sztuka!!!
Witam Państwa posiadam do sprzedania akcesoria a także Krzesła Biurowe Obrotowe Tapicerowane Typu Bravo gtp - 24H koloru szarego opisywanego u producenta symbolem C11. Akcesoria a także Krzesła są ...
|
proszę o kontakt
|
21/05/2012
|
|
|
|
Krzesła Bravo Gtp Oraz Akcesoria. Okazja Po 50zł Sztuka!!!
Witam Państwa posiadam do sprzedania akcesoria a także Krzesła Biurowe Obrotowe Tapicerowane Typu Bravo gtp - 24H koloru szarego opisywanego u producenta symbolem C11. Akcesoria a także Krzesła są ...
|
proszę o kontakt
|
21/05/2012
|
|
|
|
Krzesła Bravo Gtp Oraz Akcesoria. Okazja Po 50 zł Sztuka!!!
Witam Państwa posiadam do sprzedania akcesoria a także Krzesła Biurowe Obrotowe Tapicerowane Typu Bravo gtp - 24H koloru szarego opisywanego u producenta symbolem C11. Akcesoria a także Krzesła są ...
|
proszę o kontakt
|
21/05/2012
|
|
|
|
sofa i fotel na sprzedaz
sofa 2 osobowa z ikea (brązowy materiał rozkłada sie na spanie) razem z fotelem - 140 z
|
Zł 140,00
|
20/05/2012
|
|
|
|
Wygodny fotel w stanie bardzo dobrym
Do sprzedania fotel w stanie bdb, pokrycie z trwałego weluru, który lekko "mieni się" pod światło.
Pokrycie jest nie wytarte, wolne od plam i zabrudzeń. Wymiary szer x dł x wys = 80 x 82 x ...
|
proszę o kontakt
|
20/05/2012
|
|
|
|
CZARNY FOTEL SKÓRZANY NA DĘBOWYM STELAŻU
DO SPRZEDANIA
Fotel z dębowym stelażem i obiciem wykonanym z prawdziwej skóry.
Stelaż i nogi wykonane z drewna dębowego.
Stan: dobry, lekkigo przetarcia można się dopatrzyć na obiciu (patrz ...
|
Zł 399,00
|
20/05/2012
|
|
|
|
Komplet wypoczynkowy Kasprzak-Cezar
Witam, sprzedam komplet wypoczynkowy firmy Kasprzak model Cezar. Nowoczesna i prosta bryła pasuje zarówno do wnętrz nowoczesnych jak i klasycznych. Zestaw składa się z sofy, fotela i pufy. Sofa ...
|
Zł 999,00
|
19/05/2012
|
|
|
|
Poszukiwane:
poszukuje
Kupie fotel krzyzakowy typu finka eko skora jasny bez-
|
Zł 100,00
|
19/05/2012
|