|
|
|
|
|
|
Cienki Telewizor LCD Panasonic VIERA TX-32LX60P stan idealny
Cienki Telewizor LCD Panasonic VIERA TX-32LX60P stan idealny
Witam serdecznie.
Oferuję używany telewizor renomowanej firmy Panasonic TX-32LX60P. Telewizor jest sprawny. Nigdy nie był naprawiany ...
|
Zł 950,00
|
< 2 godz. temu
|
|
|
|
Babyliss Pro lokówka cyfrowa ceramiczna 19mm Nowa
Dziś mam do zaoferowania lokówkę cyfrową ceramiczno-turmalinową 19mm Babyliss Pro
Nr seryjny: BAB2272e
Produkt jest nowy, nie używany.
Krótka rzeczowa specyfikacja:
• 15 poziomów nagrzewania ...
|
Zł 150,00
|
< 8 godz. temu
|
|
|
|
Pentax Espio 110
SPRZEDAM LUB WYMIENIE APARAT marki : PENTAX ESPIO 110 APARAT POSIADA TAKIE FUNKCJE JAK: LAMPA BŁYSKOWA REDUKCJA CZERWONYCH OCZU SAMOWYZWALACZ ZOOM REGULACJA OSTROŚCI TRYB KRAJOBRAZU WYŚWIETLACZ LCD ...
|
Zł 30,00
|
< 18 godz. temu
|
|
|
|
TV LCD 42 calowy Telewizor Plazmowy LG 42PX3RVA-ZC stan idealny
Mam do sprzedania Telewizor LCD Plazmowy Firmy LG model 42PX3RVA-ZV pilot orginalny w komplecie.
W bardzo atrakcyjnej cenie,cena jego zakupu to 6990zł.
Telewizor plazmowy LG 42PX3RVA-ZC 42'' ...
|
Zł 1 250,00
|
< 18 godz. temu
|
|
|
|
UCHWYT NA TV PLASMA/LCD 32-60", UDZWIG 80KG
SPRZEDAM NOWY WIESZAK, UCHWYT NA TV-PLASMA/LCD. UDZWIG 80 KG, 32-60". UCHWYT JEST NOWY ZAFOLIOWANY NIGDY NIE ROZPAKOWANY, W PUDEŁKU. JAK NA FOTO. KONTAKT PRZEZ GUMTREE BADZ TELEFONICZNY.
|
Zł 50,00
|
26/05/2012
|
|
|
|
PENTAX OPTIO A 10
Do sprzedania bardzo mało używany kompaktowy aparat fotograficzny PENTAX Optio A 10. 3x Optical Zoom 8.0 megapixels. Pentax ze stabilizacją obrazu . Model Optio A10 wyposażono w 8-megową, 2,5-calowy ...
|
Zł 210,00
|
26/05/2012
|
|
|
|
BARDZO DOBRY TV SONY KV-21LT1K W Super jakość obrazu
Na sprzedaż wystawiam używany Telewizor 21 calowy marki SONY zakupiony w Salonie Firmowym Sony w cenie 1699zł więc jego cenna na dziś wydaje się atrakcyjna.Telewizor jest w świetnym stanie ...
|
Zł 300,00
|
26/05/2012
|
|
|
|
Kamera SONY DCR-HC23E Stan idealny !!!
Oferuje do sprzedania kamerę SONY DCR-HC23E. Kamera prawie nie używana od nowości ( nagrała 4-5 kaset!!!) Stan idealny, wszystkie naklejki i metki w komplecie. Poniżej z grubsza jej funkcje: Obiektyw ...
|
Zł 320,00
|
25/05/2012
|
|
|
|
Telewizor marki LG 21 cali SLIM płaski ekran z pilotem jak nowy
Sprzedam telewizor marki LG 21 cali z pilotem wersja 100Hz bez migotania obrazu. Płaski ekran - super slim. Ostatni model przed produkcją tv LCD i Plazma. Telewizor zakupiony został w 2009 ...
|
Zł 300,00
|
25/05/2012
|
|
|
|
Aparat cyfrowy Olympus Fe-35 10 megapixeli z ekranem LCD
Sprzedam aparat cyfrowy marki Olympus Fe-35 10 megapixeli z ekranem LCD. Aparat jest bardzo mało używany, otrzymałem go jako nagrodę w konkursie, zrobione było na nim dosłownie kilka zdjęć.Aparat ...
|
Zł 200,00
|
24/05/2012
|
|
|
|
Aparat Nikon D5000 Jak Nowy!
Na sprzedaż mam lustrzanke Nikona D5000 wraz z obiektywem "kit" 18-55 f/3.5-5.6G w idealnym stanie jak nowa zero śladów użytkowania przebieg jaki ma to ok 2 tyś zdjęć. Zero jakichkolwiek rys czy ...
|
Zł 1 800,00
|
24/05/2012
|
|
|
|
Ramka SONY - idealna na prezent ślubny!
Mam do zaoferowania 2 cyfrowe ramki fotograficzne SONY S-Frame. Model DPF-HD1000. Panoramiczny (16:10) ekran LCD 25,7cm (10,1') - rozdzielczość WSVGA. Wyświetlacz LED jest podświetlany i posiada dużą ...
|
Zł 420,00
|
23/05/2012
|
|
|
|
DAJĘ Aparat cyfrowy - PowerShot A630 ZA NIEWIELKĄ CENĘ
ODDAM W DOBRE RĘCE FAJNY APARAT ZA NIEWIELKĄ CENĘ 299 ZŁ. Sprzęt posiada świetne parametry... Kompaktowy aparat cyfrowy : - 8.0 megapikseli (3.264 x 2.448 pikseli) - Zoom optyczny: 4x - Zoom cyfrowy: ...
|
Zł 299,00
|
23/05/2012
|
|
|
|
Kamera Sony DCR-SR32E
Wbudowany twardy dysk o pojemności 30 GB. Matryca o rozdzielczości 800 000 pikseli. 2.5 cala LCD – panel dotykowy. Optyka Carl Zeiss Vario-Tessar. System stabilizacji obrazu Super SteadyShot. 40x ...
|
Zł 350,00
|
23/05/2012
|
|
|
|
Telewizor LCD 26 cali TANIO (model 26LC3R)
Witam spzedam tanio telewizor LCD 26 calowy z 2007 roku wyprodukowany w Polsce. Telewizor ma : 1 wejscie HDMI ,HD Ready ,mozliwosc zawieszenia na scianie , Polskie menu, telewiozor bez uszkodzen , z ...
|
Zł 699,99
|
22/05/2012
|
|
|
|
Ściereczka z mikrofibry do szyb,luster,ekranów,monitorow lcd
- Czyści bez użycia detergentów – doskonała dla alergików.
- Nie pozostawia smug i kłaczków, idealnie wchłania wodę.
- Niezwykle łatwo czyści i poleruje lustra, szyby oraz wszelkie inne szklane i ...
|
Zł 10,00
|
22/05/2012
|
|
|
|
tv Samsung, 19 cali, LCD
witam, mam do sprzedania tv Samsung, parametry: Używany, stan bardzo dobry. Opis Techniczny: Kod producenta LE19R71B Kod Producenta LE19R71B Kod produktu LE19R71B Format obrazu 16:9 Przekątna ekranu ...
|
Zł 350,00
|
22/05/2012
|
|
|
|
Przenośny odtwarasz DVD i BLU-RAY SONY BDP-SX1 !
Witam.
Mam Państwu do zaoferowania BDP-SX1 Przenośny odtwarzacz Blu-ray Disc™
Sprzedaję, ponieważ jest to nietrafiony prezent.
Nowy, nie użyty.
W zestawie z pilotem.
Pierwszy ...
|
Zł 900,00
|
22/05/2012
|
|
|
|
SPRZEDAM TELEWIZOR LCD DAEWOO 42'' DLT 42G1
Sprzedam telewizor LCD 42'' DAEWOO DLT-42G1. Parametry Przekątna ekranu [cal]: 42 (107cm) Kontrast: 5000:1 Rodzaj: dynamiczny Jasność [cd/m2]: 500 Format obrazu 16/9 Rozdzielczość 1,366 pikseli x 768 ...
|
Zł 800,00
|
22/05/2012
|
|
|
|
Telewizor Philips 29cali 100Hz Virtual Dolby Surround+pilot
Częstotliwość odświeżania obrazu 100Hz nie męczy wzroku,super plaski kineskop.
Kupiony za ponad 3800 zł trzy lat temu.
Obraz z kablowki wyglada na nim lepiej niz na jakimkolwiek LCD.W komplecie ...
|
Zł 450,00
|
22/05/2012
|
|
|
|
prezent na komunie RAMKA CYFROWA FOTO INTENSO 8" PHOTOPARTNER
Sprzedam
Cyfrowa ramka do zdję,ć, INTENSO 8" PhotoPartner - kolor BIAŁ,Y
; Specyfikacja techniczna:
Monitor: 8-calowy (20,32cm) TFT-LCD w technologii LED SLIM | cyfrowa
Rozdzielczoś,ć,: 800 ...
|
Zł 150,00
|
22/05/2012
|
|
|
|
TV Philips 29cali 100Hz Virtual Dolby Surround stan idealny
Częstotliwość odświeżania obrazu 100Hz nie męcząca wzroku,super plaski kineskop.
Kupiony za ponad 3800 zł trzy lat temu.
Obraz z kablowki wyglada na nim lepiej niz na jakimkolwiek ...
|
Zł 450,00
|
21/05/2012
|
|
|
|
nowa ramka cyfrowa idealna na prezent komunijny najtaniej
Posiadam nowe nieużywane oryginalnie zapakowane z kartą gwarancyjną 2 sztuki.
100 zł -cena za sztukę
Cyfrowa ramka do zdjęć INTENSO 8" PhotoPartner - kolor BIAŁY
Monitor:
8-calowy (20,32cm) ...
|
Zł 100,00
|
21/05/2012
|
|
|
|
tv sharp lcd 15 cali
witam mam do sprzedania 15 calowy tv sharp z pilotem stan bardzo ladny podstawka polecam zapraszam wiecej info gg 1163269 badz 535323036
|
Zł 289,00
|
21/05/2012
|
|
|
|
APARAT CYFROWY Sony Cyber-shot DSC-H10/B 8.1 MP (czarny) TANIO!
APARAT CYFROWY Sony Cyber-shot DSC-H10/B 8.1 MP (czarny) Używany, stan bardzo dobry. - 1/2.5" CCD sensor, 8.1 MP - 10x (38-380mm equiv.) Carl Zeiss zoom optyczny - 3.0" LCD ekran - stabilizacja ...
|
Zł 299,00
|
21/05/2012
|
|
|
|
RAMKA NA ZDJĘCIA Samsung SPF-87H
Mam do sprzedania cyfrową ramkę na zdjęcia Samsung SPF-87H, czarna. Dostałem na prezent, użyta może raz lub dwa, idealny stan. Cyfrowa ramka fotograficzna firmy SAMSUNG to ramka na zdjęcia, która ...
|
Zł 180,00
|
21/05/2012
|
|
|
|
Kamera cyfrowa JVC GZ-MS90 Everio (srebrny)
Kamera użytkowana bardzo niewiele, gdyż preferuję aparat fotograficzny.
Całe wyposażenie plus oryginalne opakowanie, na zdjęciach.
Możliwy odbiór osobisty lub za dodatkową opłatą za usługi ...
|
Zł 250,00
|
20/05/2012
|
|
|
|
Poszukiwane:
Kupie mały TV lcd do 400zł 20-28cali max
j.w. 516 44 24 24 w idealnym stanie max 2 letni
|
proszę o kontakt
|
20/05/2012
|
|
|
|
OLIMPUS SP 560 UZ+ dodatki
Do sprzedania mam piękny komplet: 1) Aparat OLIMPUS SP 560 UZ – stan bardzo dobry .Aby uniknąć rysowania wyświetlacza guzikami od koszuli kupiłem osłonę na lcd(szklaną) i zamontowałem. 2) ...
|
Zł 600,00
|
20/05/2012
|
|
|
|
UCHWYT TV LCD PLAZMA
Nowy nie używany ,maksymalne obciążenie do 20kg,zapakowany w oryginalne pudełko,instrukcja obsługi w języku polskim Wspornik ścienny odpowiada normie europejskiej EN60065 Zainteresowane osoby proszę ...
|
Zł 15,00
|
18/05/2012
|
|
|
|
Digital Camera SAMSUNG VP-D362 PAL
Witam! Polecam nową kamerę cyfrową video (użyta 1 raz okazjonalnie), bez śladów użytkowania, warta 800zl. Prosta w użyciu, super sprawdza się do filmowania w domu np. dzieci, imprezy, czy w plenerze. ...
|
Zł 220,00
|
18/05/2012
|
|
|
|
Poszukiwane:
Kupię używany tv LCD bądź LED
Witam,
poszukuję telewizora LCD bądź LED bądź czegoś w temacie od 32'' w górę. Używany (może ktoś wymienia na lepszy, nowszy etc)
Kontakt przez formularz,
pozdrawiam.
|
proszę o kontakt
|
17/05/2012
|
|
|
|
CANON POWER SHOT A1200
Do sprzedania aparat cyfrowy Canon PowerShot A1200 ( srebrny) , nowy.12 mpx, nagrywanie HD, Obiektyw szerokokątny 28 mm z 4-krotnym zbliżeniem , Ekran LCD o przekątnej 6,8 cm (2,7 cala) i wizjer ...
|
Zł 290,00
|
16/05/2012
|
|
|
|
Poszukiwane:
KUPIĘ TV LCD/LED LUB MONITOR Z FUNKCJĄ TV.
Sprawny, minimum 22". Odbiór osobisty Kraków i okolice. Tel. 530-393-211.
|
proszę o kontakt
|
15/05/2012
|
|
|
|
STACJA DOKUJĄCA DO iPOD MEMOREX Mi1111 DŹWIĘK 2.1
Witam
Przedmiotem mojej aukcji jest używana stacja dokująca z CD/MP3 oraz radiem firmy MEMOREX. Stacja dokująca jest praktycznie nowa, użyta ok.15-20 razy, pozostały czas spędziła na półce łapiąc ...
|
Zł 150,00
|
14/05/2012
|
|
|
|
sprzedam tv samsung LCD 32cal
sprzedam plazme samsunga LCD 32cal w stanie idealnym włączony 3x .
|
Zł 850,00
|
14/05/2012
|
|
|
|
TV Trilux 28` KOLOROWY;) + pilot
Jak w tytule posiadam do sprzedania 100% sprawny, niezniszczalny telewizor TRILUX TAP-2511TS-X. Z pewnością będzie działał znacznie dłużej niż dzisiejsze telewizory LCD. Możliwy transport na terenie ...
|
Zł 130,00
|
13/05/2012
|
|
|
|
Telewizor Philips 21 cali
Sprzedam telewizor Philips 21 cali z pilotem. Ekonomiczny nie pożera prądu jak nowe niby wydajne LCD Odbiór osobisty w Krakowie NH
|
Zł 80,00
|
13/05/2012
|
|
|
|
APARAT FOTOGRAFICZNY CYFROWY
SPRZEDAM APARAT FOTOGRAFICZNY Z WBUDOWANA PAMIECIA 8MB POSIADA KOLOROWY WYSWIETLACZ LCD 3.5CM -PODWOJNY ZOOM W 5 KROKACH ROZDZIELCZOSC OBRAZU 4 MPIKSELI TEL.698-77-53-53
|
proszę o kontakt
|
13/05/2012
|
|
|
|
APARAT CYFROWY
Sprzedam Aparat fotograficzny panasonic Lumix dmc-ls2. Aparat cyfrowy 5 megapikseli - Rozdzielczość poziomo: 2560 pikseli - Rozdzielczość pionowo: 1920 pikseli - Zoom (optyczny): 3x - Zoom (cyfrowy): ...
|
Zł 140,00
|
12/05/2012
|
|
|
|
LCD Samsung 40"
SAMSUNG LE40A656A.Sprawny matryca bez wad.
|
Zł 1 290,00
|
12/05/2012
|
|
|
|
podstawka
podstawka plastikowa do monitora w foli LCD
|
Zł 15,00
|
12/05/2012
|
|
|
|
Telewizor LCD Sony Bravia 32"
Mam do sprzedania telewizor LCD Sony Bravia 32" KDL-32P3000 . Telewizor w pełni sprawny , w bardzo dobrym stanie, bez wad technicznych, w zestawie oczywiście pilot. Informacje techniczne dla tego ...
|
Zł 850,00
|
09/05/2012
|
|
|
|
Poszukiwane:
moduł cam mpeg 4
Witam szukam modułu cam dvb-t który pasuje do lcd daewoo 42 oferty prosze kierowac przez gumtree
|
proszę o kontakt
|
08/05/2012
|
|
|
|
+++ Olympus PEN E-PL2 EPL2 POLECAM SUPER !! +++
Witam
Mam do sprzedania aparat Olympus E-PL2 w bardzo dobrym stanie. Tylko body.
Aparaciek ma około 5tys przebiegu. Wszystko w najlepszym porządku od nowoście założona na wyświetlacz LCD szkło ...
|
Zł 880,00
|
08/05/2012
|
|
|
|
Sprzedam
Witam, sprzedam telewizor LCD Philips 32 cal, uszkodzona matryca, wszystko inne działa. Cena 250 zł, do uzgodnienia.
|
Zł 250,00
|
07/05/2012
|
|
|
|
APARAT CYFROWY FOTOGRAFICZNY SONY DSC H9 GRATIS TORBA
Witam serdecznie,
Chciałam Państwu zaproponować bardzo dobry aparat fotograficzny znanej i renomowanej firmy SONY model H9.
Aparat ten posiada następującą specyfikację:
obiektyw/ogniskowa 31 - ...
|
Zł 450,00
|
07/05/2012
|
|
|
|
Poszukiwane:
Poszukuję uszkodzonego aparatu cyfrowego SAMSUNG PL-200
Poszukuję aparatu cyfrowego SAMSUNG PL-200 - uszkodzonego, z dobrym obiektywem. Aparat może mieć np. zniszczony ekran LCD lub wewnętrzną elektronikę, ale dobry, sprawny obiektyw. Aparat przyjmę lub ...
|
proszę o kontakt
|
07/05/2012
|
|
|
|
Stojak pod Tv
Nowy stojak pod tv LCD Toshiba Regza 46call. Stojak posiada folię ochronną i jest z hartowanego szkła o grubości 6mm
|
Zł 50,00
|
06/05/2012
|
|
|
|
Aparat Panasonic Lumix FZ50 + konw. szerok. DMW-LW55 + Akcesoria
Witam, mam do sprzedania: APARAT PANASONIC FZ50 (srebrny) + KONWERTER SZEROKOKĄTNY DMW-LW55 + Akcesoria Pełny oferowany zakres składa się z następujących elementów: 1. Aparat PANASONIC LUMIX FZ50 ...
|
Zł 999,00
|
06/05/2012
|