Małopolskie / Kraków Zmień
np. wózek, opel, niania...
Sprzedam
Małopolskie / Kraków
Poniżej znajdują się ogłoszenia dla "pralka" w kategorii Sprzedam/ Kupię.
Przeglądaj anonse i znajdź setki rzeczy do kupienia i sprzedania.
Obecne zestawienia (97)
Kategoria:
Sprzedam  (97)
Miejsce:
Małopolskie / Kraków  (97)
Rodzaj:
Wszystkie rodzaje
Oferowane  (94)
Poszukiwane  (3)
Ogłoszenia wyróżnione:
Wszystkie ogłoszenia wyróżnione
Cena:
-
Powiadomienia Gumtree [?]
Otrzymuj codziennie e-mail z najnowszymi wynikami dla tego wyszukiwania
Więcej filtrów
 
Wpisz zakres cen
-
Stan:
  • Nowy
  • Używany
Zobacz jako   Lista   Galeria
Cena Dodane
Gumtree: Pralka whirlpool odgórnieładowana, tanio Pralka whirlpool odgórnieładowana, tanio
pralk Whirlpool awg 650 , ładowana z góry jak na foto do sprzedania., stan dobry, sprawna, dobra do małej łazienki, w cenie transport blisko, tanio.!!!
Zł  275,00 < 1 godz. temu
Candy Aquamatic 8 T - uszkodzona
Witam. Mam do sprzedania pralkę Candy Aquamatic 8 T . Pralka jest uszkodzona , nie pracuje silnik. Programy wszystkie funkcjonują od początku do końca jednak bęben nie wiruje. Ogólny stan pralki ...
Zł  150,00 < 13 godz. temu
PRALKA CANDY ŁADOWANA OD GÓRY!
Witam, w związku z wymianą pralki w mieszkaniu, chętnie pozbędę się starej. Jest to pralka firmy CANDY, ładowana jest od góry. Pralka działa, do dziś służyły. W pralce od kilku lat nie działa ...
Zł  200,00 < 16 godz. temu
Poszukiwane: pralka i lodówka POTRZEBNA !!!!!!!!!!!!!!!!!
potrzebuje pralki automatycznej i lodówki na chodzie, w miarę w dobrym stanie. Kraków i okolice
za darmo < 16 godz. temu
Gumtree: Pralka Mastercook w bdb stanie w 100% sprawna -za 285 zł!! Pralka Mastercook w bdb stanie w 100% sprawna -za 285 zł!!
Pralka Mastercook PF-43 w bdb stanie w 100% sprawna za 285 zł!!Bardzo ładnie utrzymana,nie podrapana,nie poobijana-do odebrania w Krakowie,okolice Almy na Pilotów-tel.kont.502-359-845
Zł  285,00 < 21 godz. temu
Gumtree: Pralka wirnikowa , sprzedam tanio, Pralka wirnikowa , sprzedam tanio,
pralka duża wirnikowa z wyrzymaczką , stan db, sprawna, możliwość przywiezienia w cenie, dobra przykładowo do firmy , na letnisko,itp..tanio.!!
Zł  90,00 < 22 godz. temu
Gumtree: Pralka Whirlpoola, tanio. Pralka Whirlpoola, tanio.
Whirlpol , pralka automatyczna , solidna , stan dobry, sprawna, jak na foto, nie do zdarcia, dobra np. do mieszkania na wynajem. prosze chętnych o kontakt email.
Zł  265,00 < 22 godz. temu
Gumtree: Pralka AMICA PA Pralka AMICA PA
Jest naprawde w dobrym stanie,100% sprawna.Daje 3 miesiace gwarancji.Prosta i niezawodna.
Zł  300,00 < 22 godz. temu
Gumtree: Pralka CANDY mała ,okazja -- tanio Pralka CANDY mała ,okazja -- tanio
sprzedam Candy Aquamatic 8t , mała pralka automatyczna, sprawna , stan bdb, jak na foto , w komplecie instrukcja, wszystko do podłaczenia, dobra np. dla singla , studenta. wliczony transport,kontakt ...
Zł  325,00 27/05/2012
Gumtree: Pralka BOSCH WOL 2050 Gwarancja + Dowóz Pralka BOSCH WOL 2050 Gwarancja + Dowóz
WYMIARY: szerokość: 45 cm głębokość: 60 cm wysokość: 85 cm Funkcje / dane techniczne: Ładowność bębna: 5 kg Obroty wirowania: 0 - 1000 obrotów /min. Klasa energetyczna: A Klasa prania: A Klasa ...
Zł  419,00 27/05/2012
Gumtree: Pralka PRIVILEG (ELECTROLUX) 662 S Gwarancja + Dowóz Pralka PRIVILEG (ELECTROLUX) 662 S Gwarancja + Dowóz
WYMIARY: szerokość: 40 cm głębokość: 60 cm wysokość: 85 cm Funkcje / dane techniczne: Ładowność bębna: 5 kg Obroty wirowania: 0 - 1200 obrotów /min. Klasa energetyczna: A Klasa prania: A Klasa ...
Zł  419,00 26/05/2012
Gumtree: Pralka HOOVER (CANDY) Prodige HTC 203 Gwarancja + Dowóz Pralka HOOVER (CANDY) Prodige HTC 203 Gwarancja + Dowóz
WYMIARY: szerokość: 40 cm głębokość: 60 cm wysokość: 85 cm Funkcje / dane techniczne: Ładowność bębna: 5 kg Obroty wirowania: 0 - 1000 obrotów /min. Klasa energetyczna: A+ Klasa prania: A Klasa ...
Zł  449,00 26/05/2012
Gumtree: Pralka WhirlpoolAWO/D 5520/P Pralka WhirlpoolAWO/D 5520/P
Nowa, nie zalewana wodą pralka Whirlpool AWO/D 5520/P Dane Techniczne: Producent Whirlpool -Linia Szósty Zmysł -Ładowanie Od frontu -Kolor Biały -Gwarancja 24 miesiące Wymiary ...
Zł  770,00 26/05/2012
Gumtree: Pralka Indesit -wąska-stan bardzo dobry Pralka Indesit -wąska-stan bardzo dobry
Sprzedam pralkę frmy indesit.wymiary:szer.59,5cm.,wys.-85cm ,gł.40cm.Pojemność do 4,5kg.,energooszczędna,z wyświetlaczem Praleczka w stanie bardzo dobrym ,pierze bez zarzutów.Sprzedaję z powodu ...
Zł  500,00 25/05/2012
Gumtree: Bosch WFL 1200 Bosch WFL 1200
Witam do sprzedania 5 letnia pralka w 100 % sprawna pralka marki bosch. Nie trzeba reklamować ale dane techniczne zamieszczam Ogólne Linia Maxx Kolor Biały Gwarancja 24 ...
Zł  400,00 25/05/2012
Gumtree: Pralka SIEMENS Siwamat TOP 45 Gwarancja + Dowóz Pralka SIEMENS Siwamat TOP 45 Gwarancja + Dowóz
WYMIARY: szerokość: 45 cm głębokość: 60 cm wysokość: 85 cm Funkcje / dane techniczne: Ła downość bębna: 4,5 kg Obroty wirowania: 600 - 1000 obrotów /min. W pełni automatyczna, sposób ładowania od ...
Zł  399,00 25/05/2012
Gumtree: ****PRALKA ARISTON**** ****PRALKA ARISTON****
Oferuję profesjonalną pralkę ARISTON model : AQXXF 129 H Dane tech: ład 7.5 kg, 1200 obr/m , klasa A+ . wysokość- 107 cm, głębokość- 60cm, szerokość-60cm, tel (12) 431- 20 -30 kom. 0501 575 266 gg ...
Zł  790,00 25/05/2012
Gumtree: Pralka SIEMENS Siwamat XL 548 Gwarancja + Dowóz Pralka SIEMENS Siwamat XL 548 Gwarancja + Dowóz
WYMIARY: szerokość: 60 cm głębokość: 60 cm wysokość: 85 cm Funkcje / dane techniczne: Ładowność bębna: 6 kg Obroty wirowania: 0 - 1200 obrotów /min. Klasa energetyczna: A Klasa prania: A Klasa ...
Zł  479,00 25/05/2012
Gumtree: Sprzedam pralkę Mastercook PFE-73 Sprzedam pralkę Mastercook PFE-73
Witam! Sprzedam pralkę Mastercook PFE-73. Pralka jest w pełni sprawna. Jest łatwa w obsłudze i niezawodna w działaniu. Mam ją osiem lat i nie było z nią żadnych kłopotów. Wymiary: wysokość 850 cm, ...
Zł  800,00 24/05/2012
pralka automatyczna GORENJE
SPRZEDAM PRALKE MARKI GORENJEMODEL WA 62081 W CAŁOSCI LUB NA CZESCI KONTAKT TEL 514358826
Zł  500,00 24/05/2012
Pralka
Do sprzedania nowa z gwarancją oryginalnie zapakowana pralka marki Candy model CTL 1409 . Pralkę sprzedaję ponieważ wygrałem ją konkursie a w domu mam już pralkę.Możliwy dowóz na terenie Krakowa.Nie ...
Zł  1 250,00 24/05/2012
Gumtree: Pralka Mastercook Elegance 6kg Pralka Mastercook Elegance 6kg
Witam mam do sprzedania pralke mastercook, pralka ma 6kg wsadu, jest w malo uzywana i w 100% sprawna. pralka nie jest zniszczona i nie ma na niej sladow korozji. Wymiary: Wysokosc - ...
Zł  300,00 24/05/2012
Gumtree: Pralka MIELE NovoStelle W807 Gwarancja + Dowóz Pralka MIELE NovoStelle W807 Gwarancja + Dowóz
WYMIARY: szerokość: 60 cm głębokość: 60 cm wysokość: 85 cm Funkcje / dane techniczne: Ładowność bębna: 5 kg Obroty wirowania: 0 - 1150 obrotów /min. Klasa energetyczna : A Klasa prania: A Klasa ...
Zł  419,00 24/05/2012
Gumtree: Pralka SAMSUNG P853 Gwarancja + Dowóz Pralka SAMSUNG P853 Gwarancja + Dowóz
WYMIARY: szerokość: 60 cm głębokość: 60 cm wysokość: 85 cm Funkcje / dane techniczne: Ładowność bębna: 6 kg Obroty wirowania: 0 - 800 obrotów /min. Klasa energetyczna: A Klasa prania: A Klasa ...
Zł  419,00 24/05/2012
Gumtree: Sprzedam pralkę Whirpool 1000 obr. Sprzedam pralkę Whirpool 1000 obr.
Witam, Sprzedam mało używaną pralkę Whirpool. Sprzedaję tylko dlatego, gdyż mamy obecnie małą łazienkę i niestety pralka się nie mieści. Od 15 marca stoi nieużywana. Podana cena do małej negocjacji. ...
Zł  400,00 23/05/2012
Gumtree: TANIA PRALKA!! okazja TANIA PRALKA!! okazja
Do sprzedania pralka na oko 10-15 letnia. Pralka jest bez instrukcji obsługi oraz bez karty gwarancyjnej. Rok produkcji - nieznany. Pralka już była w mieszkaniu do którego się wprowadziłam, stąd ...
Zł  50,00 23/05/2012
Gumtree: MEBLE KUCHENNE MEBLE KUCHENNE
Kuchnia narożna lakierowana: - wymiary 314x165cm (patrz rysunek) - fronty lakierowane na kolor beżowy lakierem marki Adler, - wnętrza z płyty melaninowanej białej, - szuflady Tandembox marki Blum, - ...
Zł  11 800,00 23/05/2012
Poszukiwane: pralka ladowana od gory
przyjme sprawna pralke ladowana od gory.Zapewniam transport
proszę o kontakt 22/05/2012
Gumtree: PRALKA FIRMY WHIRLPOOL PRALKA FIRMY WHIRLPOOL
Pralka whirlpool 90% sprawna jedyny minus to nie wiruje trzeba wymienić łożysko na bębnie koszt w sklepie do tego modelu pralki około 30-40 zł Wymiana na 2 duze paczki ze słodyczami soczkami i ...
wymień / handluj 22/05/2012
Pralka Frania sprawna (z wyżymaczką)
Witam! Mam do sprzedania "dużą" pralkę Franię z wyżymaczką. Pralka jest sprawna, solidna, nic nie przecieka. Po jednej stronie od spodu ma dwa kółka, które pomagają w transporcie. Jedynym mankamentem ...
Zł  50,00 21/05/2012
Gumtree: Pralka Amica WMS 1062 M na częsci lub do naprawy Pralka Amica WMS 1062 M na częsci lub do naprawy
Sprzedam pralkę na części lub do naprawy. Prawdopodobnie jest zepsuty sterownik. Pralka pobiera ciepłą i zimną wodę. W razie pytań prosze o kontakt telefoniczny 500656938
Zł  70,00 21/05/2012
Gumtree: Lodówka Mastercook LW58 Lodówka Mastercook LW58
Sprzedam lodówkę Mastercook LW58. Kolor biały, jednodrzwiowa (wys. 84.5 cm, szer. 54.5 cm, 57 cm), klasa energetyczna B, pojemność 118 l (chłodziarki 114 l, zamrazarki 14 l), w środku trzy półki (2 ...
Zł  400,00 21/05/2012
Gumtree: PRALKA Indesit stan bdb PRALKA Indesit stan bdb
Sprzedam Pralkę INDESIT WISL105 Używana Całkowicie sprawna Nic się nie psuło, nie naprawiana Stan bdb Opis produktu Pralka sterowana elektronicznie o głębokości 44 cm, pojemności 4.5 kg, z prędkością ...
Zł  550,00 20/05/2012
Gumtree: PRALKA ELEKTROLUX INTUITION EWS 10010 PRALKA ELEKTROLUX INTUITION EWS 10010
Pralka Elektrolux Intuition EWS 10010 stan bardzo dobry głębokość 40 instrukcja obsługi transport we własnym zakresie
Zł  500,00 18/05/2012
Gumtree: meble kuchnia - 3,7m, pralka, lodówka, kuchenka meble kuchnia - 3,7m, pralka, lodówka, kuchenka
Stan: Używany szafki górne - od prawej; szfki dolne - od prawej; 40 x 72 30 x 72 60 x 72 60 x 72 30 x 72 40 x 72 50 x 40 40 x 72 40 x 72 60 x 72 60 x 72 30 x 72 30 x 72 zlew jednokomorowy oraz ...
Zł  3 000,00 18/05/2012
Gumtree: Pralka CONSTRUCTA (BOSCH) CR 5201 Gwarancja + Dowóz Pralka CONSTRUCTA (BOSCH) CR 5201 Gwarancja + Dowóz
WYMIARY: szerokość: 45 cm głębokość: 60 cm wysokość: 85 cm Funkcje / dane techniczne: Ładow ność bębna: 4,5 kg Obroty wirowania: 1000 obrotów /min. W pełni automatyczna, sposób ładowania od góry. ...
Zł  399,00 18/05/2012
Gumtree: Pralka gł. 34' - CANDY Holiday 800 TL Gwarancja + Dowóz Pralka gł. 34' - CANDY Holiday 800 TL Gwarancja + Dowóz
WYMIARY: szerokość: 60 cm głębokość: 34 cm wysokość: 85 cm Funkcje / dane techniczne: Ładowność bębna: 3,5 kg Obroty wirowania: 0 - 800 obrotów /min. Klasa energetyczna: A Klasa prania: A Klasa ...
Zł  419,00 17/05/2012
Gumtree: Pralka WHIRLPOOL AWE 4516 Gwarancja + Dowóz Pralka WHIRLPOOL AWE 4516 Gwarancja + Dowóz
WYMIARY: szerokość: 40 cm głębokość: 60 cm wysokość: 85 cm Funkcje / dane techniczne: Ładowność bębna: 5 kg Obroty wirowania: 0 - 1000 obrotów /min. Klasa energetyczna: A Klasa prania: A Klasa ...
Zł  419,00 17/05/2012
Pralka Candy Holiday 800 TL głębokość 34cm
Sprzedam pralkę Candy, model jak w tytule. Ładowana od przodu. Głębokość 34cm. Otwierana od przody. Ładowność bębna: 3,5 kg Obroty wirowania: 0 - 800 obrotów /min. Klasa energetyczna: A Klasa prania: ...
Zł  300,00 16/05/2012
Gumtree: PRALKA PRALKA
PRALKA DAEWOO LEKKA PLASTIKOWA PRALKA Z WIRÓWKĄ
Zł  100,00 16/05/2012
Gumtree: pralka samsung pralka samsung
Sprzedam pralka automat firmy SAMSUNG stan dobry mało używana
Zł  200,00 16/05/2012
PRALKA AMICA PB4580A420 - uszkodzona
Sprzedam w calosci lub na czesci pralke AMICA BP4580A420 [2005R-dokumenty] uszkodzony programator [ nabiera caly czas wode]. W pralce byly wymienione na nowe lozysko i pompa wodna. Odbior najlepiej ...
Zł  150,00 16/05/2012
Gumtree: Pralka BAUKNECHT (WHIRLPOOL) WATE 9575 Gwarancja + Dowóz Pralka BAUKNECHT (WHIRLPOOL) WATE 9575 Gwarancja + Dowóz
WYMIARY: szerokość: 40 cm głębokość: 60 cm wysokość: 85 cm Funkcje / dane techniczne: Ładowność bębna: 5 kg Obroty wirowania: 0 - 1200 obrotów /min. Klasa energetyczna: A Klasa prania: A Klasa ...
Zł  419,00 16/05/2012
pralka wirnikowa
witam mam do sprzedania pralke wirnikową 536390833 okolice myślenic
Zł  50,00 16/05/2012
pralka wirnikowa
witam mam do sprzedania pralkę wirnikową kupiłam ją rok temu nową pralka jest w dobrym stanie wszystko jest sprawne jest jeszcze rok na gwarancji ogłoszenie z myślenic
Zł  50,00 16/05/2012
Gumtree: Pralka INDESIT WIA122, na części/do naprawy - KRK Pralka INDESIT WIA122, na części/do naprawy - KRK
Witam Serdecznie W związku z przeprowadzką odsprzedajemy Pralkę firmy INDESIT WIA122, pralka NIESPRAWNA, sprzedaje na części/do naprawy, w pralce nie działa elektronika (układ elektronicznego ...
Zł  130,00 16/05/2012
Gumtree: PRALKA ARISTON PRALKA ARISTON
Oferuję profesjonalną pralkę ARISTON model : AQXXF 129 H Dane tech: ład 7.5 kg, 1200 obr/m , klasa A+ . wysokość- 107 cm, głębokość- 60cm, szerokość-60cm, tel (12) 431- 20 -30 kom. 0501 575 266 gg ...
Zł  790,00 16/05/2012
Gumtree: Brandt WM 701 - Do naprawy lub na części. Kraków - Kurdwanów Brandt WM 701 - Do naprawy lub na części. Kraków - Kurdwanów
Witam, Mam do sprzedania uszkodzoną pralkę Brandt WM 701. Pralka zawsze używana była ze starannością a wszystkie filtry na bieżąco były czyszczone. Na pewno do wymiany są szczotki i chyba coś jeszcze ...
Zł  150,00 16/05/2012
Gumtree: pralka automatyczna pralka automatyczna
sprzedam pralkę automatyczna firmy Whirlpool AWE 4516/P,18 programów,prędkość obrotowa 500 ,otwierana z góry ,regulowane nóżki,2 lata użytkowana ,w bardzo dobrym stanie .polecam
Zł  490,00 15/05/2012
Gumtree: Pralka Whirlpool AWE9725 Pralka Whirlpool AWE9725
Sprzedam w pełni sprawną pralkę marki Whirlpool AWE9725 Ładowanie od góry Pojemność 5,0 kg Zużycie energii 0,85 kWh Zużycie wody 48 l Wymiary (WxSxG) 900 x 400 x 600 mm Ilość obrotów ...
Zł  460,00 15/05/2012
Strona:
1
2
Następne >
RSS
Uważaj, ten ogłoszeniodawca dodał wiele ogłoszeń, które byliśmy zmuszeni usunąć.