Małopolskie / Kraków Zmień
np. wózek, opel, niania...
rtv / tv / wizja / foto
Małopolskie / Kraków
Znajdź używany telewizor lcd, aparaty forograficzne cyfrówki i lustrzanki oraz lustrzanki cyfrowe typu nikon, canon na Gumtree Małopolskie / Kraków.
Poniżej znajdują się ogłoszenia sprzedaży używanych dvd, używane telewizory, używane aparaty cyfrowe, obiektywy, statywy i inne akcesoria.
Obecne zestawienia (123)
Miejsce:
Małopolskie / Kraków  (123)
Rodzaj:
Wszystkie rodzaje
Oferowane  (119)
Poszukiwane  (4)
Ogłoszenia wyróżnione:
Wszystkie ogłoszenia wyróżnione
Cena:
-
Powiadomienia Gumtree [?]
Otrzymuj codziennie e-mail z najnowszymi wynikami dla tego wyszukiwania
Więcej filtrów
 
Wpisz zakres cen
-
Stan:
  • Nowy
  • Używany
Zobacz jako   Lista   Galeria
Cena Dodane
Gumtree: Telewizor Samsung Cz-21F32T całkowicie sprawny+pilot Telewizor Samsung Cz-21F32T całkowicie sprawny+pilot
Mam do sprzedania Telewizor Samsunga CZ21F32T- 21 calowy. TV w 100% sprawny, brak jakichkolwiek zarysowań na kineskopie jak i obudowie. Używany około 3 lata. Jedno wyjście SCART, wejście antenowe, a ...
Zł  250,00 < 13 min temu
Gumtree: Okazja 100 Hz telewizor THOMSON 29 cali z ekranem HIGH FOCUS Okazja 100 Hz telewizor THOMSON 29 cali z ekranem HIGH FOCUS
Telewizor zakupiony w lutym 2009r. w świetnym stanie żadnych rys,otarć,napraw itp.Najbardziej zaawansowany model technicznie i najdroższy na ten czas.Otrzymywał najwyższe noty w testach Tv w tamtym ...
Zł  450,00 < 24 min temu
Sony TV + DVD !!!!!!!
Witam, Do sprzedania mam telewizor wraz z DVD. TV: Sony KDL 26L4000 DVD: Sony DVP NS708H Stan bardzo dobry. Cena to tylko 750zł za wszystko! Kontakt: 721 010 908
Zł  750,00 < 2 godz. temu
Gumtree: TNK Telewizja na kartę TNK Telewizja na kartę
TNK Telewizja na kartę Zalety telewizji na kartę: - Cyfrowa jakość obrazu i dźwięku - Jasne reguły: zero umów i formalności, zero abonamentu - podłączasz, aktywujesz i oglądasz. - Super ...
Zł  130,00 < 3 godz. temu
Gumtree: TV Panoramiczny 16:9 32cale SHARP 100Hz MultiPIP 100Hz Subwoofe TV Panoramiczny 16:9 32cale SHARP 100Hz MultiPIP 100Hz Subwoofe
Sprzedam markowy Telewizor Panoramiczny Firmy SHARP model 81GF-66E +ORGINALNY PILOT KINESKOP REAL FLAT - CAŁKOWICIE PŁASKI TECHNOLOGIA 100 HZ / DIGITAL SCAN EQUALIZER – KOREKTOR GRAFICZNY ...
Zł  500,00 < 5 godz. temu
Gumtree: Grundig płaski telewizor ELEGANCE 21 MF-552502/8 TOP 100%sprawny Grundig płaski telewizor ELEGANCE 21 MF-552502/8 TOP 100%sprawny
Mam do zaoferowania 21 calowy telewizor b.dobrej firmy GRUNDIG, jest to model z wyższej półki zakupiony w ostatnich latach produkcji- 2008. Tv jest w bardzo dobrym stanie, pilot również. Nigdy nie ...
Zł  250,00 < 6 godz. temu
Gumtree: Telewizor PHILIPS 29cali 100Hz Virtual Dolby Surround idealny Telewizor PHILIPS 29cali 100Hz Virtual Dolby Surround idealny
Jeśli szukacie Państwo nie wysłużonego Tv w rewelacyjnym stanie to ten Tv jest dla was idealny kupiony pod koniec 2009roku sprzedaje cały zestaw tv instrukcja pilot nawet karton się ostał,stan ...
Zł  420,00 < 6 godz. temu
Gumtree: Sprzedam Telewizor Samsung P2470HD Sprzedam Telewizor Samsung P2470HD
Witam Mam do sprzedania Telewizor Samsung P2470HD. Jest w bardzo dobrym stanie techicznym. Posiada gwarancję do września 2013 roku. W skład zestawu wchodzi pilot, kabel zasilający, instrukcja ...
proszę o kontakt < 9 godz. temu
Gumtree: TELEWIZOR Panasonic 100Hz 21cali QUINTRIX - QLINK 100%sprawny TELEWIZOR Panasonic 100Hz 21cali QUINTRIX - QLINK 100%sprawny
TELEWIZOR Panasonic QUINTRIX 100Hz - QLINK TV sprawny technicznie, stan bdb. Obudowa srebrna, telegazeta, 99 kanałów, 21 cali (51 cm),moc dźwięku 2 x 5W RMS (2 x 10 W MPO) , systemy PAL B/G, PAL- ...
Zł  250,00 < 14 godz. temu
Gumtree: tv tv
Do sprzedania telewizor daewoo, model DTA 21T1P. Telewizor po dawnych właścicielach mieszkania, po podłączeniu do prądu świeci się światełko, ale chyba z powodu braku pilota nie chce się ...
Zł  20,00 < 15 godz. temu
Gumtree: TV LCD 42 calowy Telewizor Plazmowy LG 42PX3RVA-ZC stan idealny TV LCD 42 calowy Telewizor Plazmowy LG 42PX3RVA-ZC stan idealny
Mam do sprzedania Telewizor LCD Plazmowy Firmy LG model 42PX3RVA-ZV pilot orginalny w komplecie. W bardzo atrakcyjnej cenie,cena jego zakupu to 6990zł. Telewizor plazmowy LG 42PX3RVA-ZC 42'' ...
Zł  1 250,00 < 22 godz. temu
Gumtree: tv grundig davio 16cali dvd manta 027 tv grundig davio 16cali dvd manta 027
oferuje w tak niskiej cenie gdyż zalegają mi w domu nie używane, oba przedmioty sprawne, telewizor 16 cali posiada dość duże plecy jak to bywa w starych telewizorach, daje gwarancje rozruchową 10 ...
Zł  50,00 < 23 godz. temu
Gumtree: TV PHILIPS MATCHLINE 29cali 100Hz Dolby Virtual RealFlat+pilot TV PHILIPS MATCHLINE 29cali 100Hz Dolby Virtual RealFlat+pilot
Telewizor PHILIPS MATCHLINE 29cali 100Hz Dolby Virtual RealFlat+pilot Rewelacyjny TV z super obrazem w reglamentowanej serii PHILIPS MATCHLINE 100Hz PHILIPS 29PT9008/12 29"100Hz Real Flat Black Line ...
Zł  450,00 < 23 godz. temu
Gumtree: Telewizor Samsung 21cali kolor srebrny stan bardzo dobry+pilot Telewizor Samsung 21cali kolor srebrny stan bardzo dobry+pilot
Witam. Sprzedam telewizor kineskopowy marki Samsung CZ-21F52T . Telewizor jest sprawny, jego stan wizualny oceniam na bardzo dobry. Do TV dołączam pilota. Poniżej przedstawiam kilka danych ...
Zł  220,00 27/05/2012
Gumtree: TV SONY WEGA TRINITRON 29" 100HZ PŁASKI OKAZJA !!!!! TV SONY WEGA TRINITRON 29" 100HZ PŁASKI OKAZJA !!!!!
JAK W TEMACIE IDEALNY SONY WEGA TRINITRON Z PRZESTRZENYM DZWIEKIEM, 29 CALI. ODBIOR OKOLICE BIAŁEGO PRĄDNIKA. OKAZJA!!!!!!
Zł  199,00 27/05/2012
Gumtree: Tv Thomson 100Hz 29cali najwyższy model wbudowany sobwoofer Tv Thomson 100Hz 29cali najwyższy model wbudowany sobwoofer
TV THOMSON 29DC850 100 Hz dźwięk stereo Virtual Dolby Surround – posiada subwoofer (głośniki basów)! PIP-obraz w obrazie, przekątna ekranu 29”, menu polskie, telegazeta, blokada rodzicielska, zegar, ...
Zł  450,00 27/05/2012
Gumtree: UCHWYT NA TV PLASMA/LCD 32-60", UDZWIG 80KG UCHWYT NA TV PLASMA/LCD 32-60", UDZWIG 80KG
SPRZEDAM NOWY WIESZAK, UCHWYT NA TV-PLASMA/LCD. UDZWIG 80 KG, 32-60". UCHWYT JEST NOWY ZAFOLIOWANY NIGDY NIE ROZPAKOWANY, W PUDEŁKU. JAK NA FOTO. KONTAKT PRZEZ GUMTREE BADZ TELEFONICZNY.
Zł  50,00 26/05/2012
Gumtree: CANON 220 HS NOWY CZARNY 2 LATA. GWARANCJI ( KRAKÓW ) CANON 220 HS NOWY CZARNY 2 LATA. GWARANCJI ( KRAKÓW )
CANON IXUS 220 HS ZUPEŁNIE NOWY APARAT WRAZ Z PEŁNYM FABRYCZNYM WYPOSAŻENIEM TZN: -KABLE DO TV -ŁADOWARKA -BATERIA -KABEL ZASILAJĄCY -PASEK NA RĘKE -INSTRUKCJA MENU APARATU PO POLSKU GWARANCJA 2 LATA ...
Zł  620,00 26/05/2012
Gumtree: BARDZO DOBRY TV SONY KV-21LT1K W Super jakość obrazu BARDZO DOBRY TV SONY KV-21LT1K W Super jakość obrazu
Na sprzedaż wystawiam używany Telewizor 21 calowy marki SONY zakupiony w Salonie Firmowym Sony w cenie 1699zł więc jego cenna na dziś wydaje się atrakcyjna.Telewizor jest w świetnym stanie ...
Zł  300,00 26/05/2012
Gumtree: Sprzedam TV Funai 29 cali płaski kineskop SLIM 100Hz Sprzedam TV Funai 29 cali płaski kineskop SLIM 100Hz
Bardzo ładny telewizor marki Funai Model 29D-0528HS 100 Hz 29 cali,obraz w obrazie PIP płaski kineskop,stop klatka,stereo,efekt przestrzenny dżwięku,piękne kolory,bardzo ładny wzorniczy wygląd,3 ...
Zł  450,00 26/05/2012
Gumtree: OKAZJA! Telewizor SANYO 21 cali OKAZJA! Telewizor SANYO 21 cali
sprzedam 21" calowy sprawny telewizor kolorowy SANYO- ładny, czarny, elegancki, w 100% sprawny, jest w idealnym stanie wizualnym, żadnych rys etc. do tv GRATIS dodaje: - instrukcje obsługi, ...
Zł  50,00 26/05/2012
Gumtree: Telewizor GRUNDIG 21" CRT TV +piolot Telewizor GRUNDIG 21" CRT TV +piolot
TELEWIZOR GRUNDIG 21 CALI PŁASKI EKRAN Producent: GRUNDIG Model: ELEGANCE 55 FLAT MF 55 2502/8 TELEWIZOR GRUNDIG ELEGANCE 55 FLAT MF 55 2502/8 PL/TOP Przekątna ekranu(cale): 21 Format ...
Zł  250,00 26/05/2012
Gumtree: TV LG 100Hz wbudowany SUBWOOFER + stolik dedykowany pod tv LG TV LG 100Hz wbudowany SUBWOOFER + stolik dedykowany pod tv LG
Witam. Mam do sprzedania telewizor LG RE-29FA34RX wraz z stolikiem Stan bardzo dobry, 100% sprawny. Telewizor, króry proponuję kupiłem w 2008r w Media Markt za 2999zł stolik dokupiłem osobno.. stan ...
Zł  500,00 26/05/2012
Gumtree: MAGNETOWID UNIWERSUM-NIEMIECKI 100% SPRAWNY MAGNETOWID UNIWERSUM-NIEMIECKI 100% SPRAWNY
SPRZEDAM NIEMIECKI MAGNETOWID UNIWERSUM,PILOT.BARDZO MAŁO UŻYWANY,WSZYSTKO DZIAŁA,MA WBUDOWANY TUNER TV I MOŻNA NAGRYWAĆ PROGRAMY TELEWIZYJNE.POLECAM,TEL.692-920-112
Zł  110,00 26/05/2012
Gumtree: TELEWIZOR PANORAMICZNY PHILIPS 32 CALE 100Hz POLECAM TELEWIZOR PANORAMICZNY PHILIPS 32 CALE 100Hz POLECAM
TV PHILPS 32 CALE 100HZ.Jego stan zarówno technicznie jak i optycznie jest rewelacyjny.Nigdy nie był naprawiany.Posiada krystalicznie czysty obraz i dzwięk.Telewizor sprzedaje bez stolika i sprzętu ...
Zł  460,00 26/05/2012
Gumtree: TV PANORAMICZNY SONY Trinitron 28 cali obraz 16;9 stan idealny TV PANORAMICZNY SONY Trinitron 28 cali obraz 16;9 stan idealny
100% sprawny Telewizor SONY KV-28X20U wraz z pilotem. Zarówno TV i pilot są w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Kineskop telewizora jest zupełnie płaski.Był to jeden z najlepszych ...
Zł  480,00 26/05/2012
Gumtree: 100% SPRAWNY TV TELEWIZOR SANYO 21" +PILOT+ZASILACZ PROMOCJA!! 100% SPRAWNY TV TELEWIZOR SANYO 21" +PILOT+ZASILACZ PROMOCJA!!
sprzedam 21" calowy sprawny telewizor kolorowy SANYO C2170TX - P ładny, czarny, elegancki, w 100% sprawny, jest w idealnym stanie wizualnym, żadnych rys etc. nigdy nic w nim nie było naprawiane;) ...
Zł  189,99 25/05/2012
Gumtree: Tv Panoramiczny 32cale 16:9 Samsung 100Hz VirtualDolby Subwoofer Tv Panoramiczny 32cale 16:9 Samsung 100Hz VirtualDolby Subwoofer
Telewizor z płaskim ekranem panoramicznym 16:9 "Pure Flat" w stanie idealnym technicznie i wizualnie bez najmniejszej ryski. WS-32M66V Przekątna ekranu 32" Format 16:9 Technologia 100 Hz ...
Zł  500,00 25/05/2012
Gumtree: sprzedam telewizor 29'' philips+szawka pod tv sprzedam telewizor 29'' philips+szawka pod tv
sprzedam tv z szawkom ,stan bdb.880714490
Zł  400,00 25/05/2012
Gumtree: TV DAEWOO kineskop Slim 29" CALI 100Hz Virtual Dolby Surround TV DAEWOO kineskop Slim 29" CALI 100Hz Virtual Dolby Surround
Sprzedam jak nowy telewizor Daewoo, model DTH-29U7K-100D, o przekątnej 29 cali, z płaskim ekranem i odświeżaniem 100Hz oraz standardem Virtual Dolby Surround.Nowoczesny wygląd kineskop Slim. Jest w ...
Zł  350,00 25/05/2012
Gumtree: Telewizor marki LG 21 cali SLIM płaski ekran z pilotem jak nowy Telewizor marki LG 21 cali SLIM płaski ekran z pilotem jak nowy
Sprzedam telewizor marki LG 21 cali z pilotem wersja 100Hz bez migotania obrazu. Płaski ekran - super slim. Ostatni model przed produkcją tv LCD i Plazma. Telewizor zakupiony został w 2009 ...
Zł  300,00 25/05/2012
Gumtree: Tv PHILIPS z dostawa gratis!!!!!!!! Tv PHILIPS z dostawa gratis!!!!!!!!
Witam Sprzedam Tv Philips 29 cali Stan techiczny i wizualny bardzo dobry, lekkie slady uzytkowania. Nr tel 501303689 Dostawa na terenie Krakowa GRATIS!!!!!!!!!!!!!
Zł  200,00 25/05/2012
Gumtree: Telewizor Thomson 29 cali super płaski ekran z pilotem Telewizor Thomson 29 cali super płaski ekran z pilotem
Dzień dobry, Mam do zaoferowanie telewizor marki thomson 29 cali. Telewizor w stanie b.dobrym ma 3 lata. Odbiór dźwięku i obrazu bez zastrzeżeń. Poniżej specyfikacja techniczna ...
Zł  350,00 25/05/2012
Gumtree: LG Flatron 29" 100Hz Subwoofer 100% Sprawny LG Flatron 29" 100Hz Subwoofer 100% Sprawny
Witam Mam do sprzedania Telewizor LG Flatron 29" 100Hz + Pilot Dane Techniczne: - kolor srebrny - przekątna obrazu 29`` (przekątna ekranu 72 cm) - częstotliwość 100 Hz - Cyfrowy filtr ...
Zł  450,00 25/05/2012
Gumtree: Telewizor LG 21 Cali w świetnym stanie 100% sprawny Telewizor LG 21 Cali w świetnym stanie 100% sprawny
Witam sprzedam markowy telewizor firmy LG o przekątnej ekranu 21cali idealny do małego pokoju .Tv oczywiście w stu procentach sprawny nigdy nie naprawiany posiada plomby gwarancyjne nie naruszone.Nie ...
Zł  250,00 25/05/2012
Gumtree: TV LG 29cali 100HZ FLATRON XD HD RAEDY 29FB5RNX-ZF SUBWOOFER TV LG 29cali 100HZ FLATRON XD HD RAEDY 29FB5RNX-ZF SUBWOOFER
OKAZJA.Mam do sprzedania telewizor LG 29 cali model 29FB5RNX-ZF z płaskim kineskopem, 100HZ, HD Ready HD READY (sprawdzone, odbiera sygnał HD) DolbySurround / enhaced sound złącza: standardowe ...
Zł  500,00 24/05/2012
Gumtree: SAMSUNG 29 cali płaski kineskop SAMSUNG 29 cali płaski kineskop
Witam mam do sprzedania telewizor SAMSUNG CW29Z30 tv ma 4 lata w stanie wizualnym i technicznym bardzo dobry,posiada płaski kineskop typu Slim, 100mhz , posiada 2wejscia euro,oraz wbudowane 2 ...
Zł  300,00 24/05/2012
Gumtree: TV 14'' Samsung TV 14'' Samsung
TV sprawny z pilotem odbiera, obraz ok. telewizorek ma już swoje lata więc jest lekko porysowany tak jak pilot dlatego cena nie jest wygórowana, brak przedniej klapki
Zł  50,00 24/05/2012
Gumtree: telewizor lexus 14' telewizor lexus 14'
telewizor odbiera. Obraz z prawej strony ekranu jest bardziej blady co nie przeszkadza w oglądaniu. TV ma swoje lata dlatego cena okazyjna. pilot w komplecie
Zł  40,00 24/05/2012
Gumtree: Telewizor 21 cali Daewoo jak nowy+pilot Telewizor 21 cali Daewoo jak nowy+pilot
Mam do zaoferowania Państwu Tv 21calowy firmy Daewoo z pokoju dziecinnego,całkowicie sprawny mało używany praktycznie do bajek odtwarzanych z dvd.W komplecie z nowym nie używanym pilotem ...
Zł  200,00 24/05/2012
Gumtree: Telewizor 29" 100Hz Philips stan idealny żadnych wad ukrytych Telewizor 29" 100Hz Philips stan idealny żadnych wad ukrytych
Tv 29 cali 100Hz Philips stan idealny żadnych wad ukrytych Witam. Mam dziś do zaoferowania dwu letni telewizor kineskopowy w pełni sprawny, wspaniałe kolory, nie zniszczony, nie porysowany , w ...
Zł  450,00 24/05/2012
Poszukiwane: przyjmę sprawny tv
przyjmę tv sprawny... jestem w trudnej sytuacji i obecnie nie stać mnie nawet na używany.... jeśli masz niepotrzebny i jesteś w stanie go oddać proszę o kontakt
za darmo 24/05/2012
Tuner TV Manta
Witam, mam do sprzedania nowy tuner tv manta. Zakupiony 20.05.2012 sprzedaje ponieważ rozmyśliłem się z telewizji naziemnej cyfrowej. Towar w pełni sprawny, ofoliowany.
Zł  100,00 24/05/2012
Gumtree: Telewizor Samsung LE-46A552 (46 cali, full hd) Telewizor Samsung LE-46A552 (46 cali, full hd)
Mam do sprzedania Tv Samsung LE-46A552.Posiada gwarancję.Telewizor (duży ekran) idealny na Euro 2012 Proszę o kontakt telefoniczny 694371516. Sprzedaję w związku z przeprowadzką do mniejszego ...
Zł  1 700,00 24/05/2012
Gumtree: Telewizor Panasonic 29 cali Quintrix F kineskopowy 100Hz zadbany Telewizor Panasonic 29 cali Quintrix F kineskopowy 100Hz zadbany
Telewizor kineskopowy kolor Srebrny. Panasonic 29 cali TX-29PN1P Quintrix F Format ekranu 4:3, płaski kineskop - przekątna 68 cm, 100 Hz, maksymalny pobór mocy tylko 68 W Cena tego tv to ...
Zł  450,00 24/05/2012
Gumtree: Mam do sprzedania telewizor Philipsa 32 cale 100 Hz stan idealny Mam do sprzedania telewizor Philipsa 32 cale 100 Hz stan idealny
Mam do sprzedania tv panorama Philipsa 32 cale, 100Hz obraz 16;9. Specyfikacja poniżej. 32-calowy 100Hz telewizor panoramiczny wyposażony w kineskop Blackline FX, dekoder Smart Text z pamięcią 10 ...
Zł  480,00 24/05/2012
Gumtree: TV Panasonic Panorama 28cali Quintrix Super WILD 100Hz SUBOFFER TV Panasonic Panorama 28cali Quintrix Super WILD 100Hz SUBOFFER
Witam wszystkich do sprzedania w świetnym stanie markowy telewizor PANOSONIC z ekranem Quintrix 100Hz super WILD digital plus wiodącej marki na rynku.Piękny obraz polecam. PANASONIC TX-W28D5F/P ...
Zł  350,00 24/05/2012
Gumtree: SPRZEDAM TV LG FLATRON 21 CAL EKRAN SPRZEDAM TV LG FLATRON 21 CAL EKRAN
MAM NA SPRZEDAZ TV LG FLATRON 21 CALI EKRAN PLASKI TV SPRANY TECHNICZNIE NIGDY NIEBYL NAPRAWIANY. TXT I PILOT GG 28479810 CENA DO NEGOCJACJI
Zł  120,00 24/05/2012
Gumtree: Telewizor Palladium 27' Telewizor Palladium 27'
Witam, Sprzedaję TV Palladium model: 731/099. TV działa bezproblemowo, ładnie świeci. Nie mam do niego pilota, ma tylko wyjście antenowe, więc nadaje się po prostu do oglądania TV :) Odbiór ...
Zł  50,00 24/05/2012
Gumtree: TV GRUNDIG Arcance 29cali 100Hz MULTI PIP 18 kan Flagowy model TV GRUNDIG Arcance 29cali 100Hz MULTI PIP 18 kan Flagowy model
Dwu letni telewizor 29calowy marki GRUNDIG Arcance 29" 100Hz plus pilot od dłuższego czasu stoi nie używany wszystko działa jak należy.Był to najwyższy model tej Firmy posiada wszystkie bajery jakie ...
Zł  450,00 23/05/2012
Strona:
1
2
3
Następne >
RSS
Uważaj, ten ogłoszeniodawca dodał wiele ogłoszeń, które byliśmy zmuszeni usunąć.